Olimpia Zambrów - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 (Osoliński 28' - Wojciech Fadecki 24', 45')

Olimpia: Piotr Czapliński - Marcin Byszewski, Błażej Cyfert, Michał Kołodziejski (61' Łukasz Grzybowski), Rafał Włodarczyk - Kacper Falon (46' Sebastian Szerszeń), Bartosz Osoliński, Daniel Michałowski, Patryk Brzeski (69' Marcin Przybylski), Jakub Bach (74' Karol Buzun) - Fabian Piasecki

Błękitni: Przemysław Wróbel (86' Marek Ufnal) - Grzegorz Szymusik, Maciej Liśkiewicz, Tomasz Pustelnik, Rafał Gutowski - Wojciech Fadecki, Piotr Wojtasiak (78' Sebastian Inczewski), Paweł Lisowski, Bartosz Flis, Robert Brzęczek (72' Mateusz Czapłygin) - Patryk Skórecki

Jakub Bach pojawił się na boisku w wyjściowym składzie Olimpii Zambrów na domowy mecz Błękitnymi Stargard. Goście objęli prowadzenie w 24. minucie, gdy Robert Brzęczek obsłużył dobrym podaniem Wojciecha Fadeckiego, a ten nie miał problemów z pokonaniem golkipera Olimpii. Już cztery minuty później wyrównał Bartosz Osoliński, który dopadł do piłki odbitej przez obrońców Błękitnych po wcześniejszym uderzeniu Fabiana Piaseckiego. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę drugiego gola dla gości dołożył Fadecki, wykorzystując podanie za linię obrony. Po przerwie na boisku pojawił się Sebastian Szerszeń, który zmienił Kacpera Falona. W 72. minucie z ławki wszedł także Mateusz Czapłygin, który siedem minut później został ukarany żółtą kartką. Wynik nie uległ już zmianie.

Olimpia zajmuje 15. miejsce w tabeli II ligi. Błękitni są na 8. pozycji.