Arka II Gdynia - Centrum Pelplin 2:0 (Stolc 54' (k), Ziarkowski 75')

Arka II: Szymon Więckowicz - Damian Gębiś (79' Karol Siejak), Przemysław Stolc, Daniel Chmielnicki, Krzysztof Krakowiak - Mateusz Olszewski (28' Wiktor Babiński), Maciej Kaszorek, Mikołaj Gabor (81' Andrzej Łyszyk), Norbert Hołtyn, Jakub Kłosowski - Krystian Ziarkowski
Centrum: Jajkowski - Benkowski, Jeruć, Seroka, Jurczak, Zieliński, Bujanowski (57' Szweda), Karwat (57' Renusz), Górka, Gretkowski, Migawski

Po dwóch meczach z rzędu bez zwycięstwa Arka II wróciła na zwycięską ścieżkę pokonując wicelidera rozgrywek, Centrum Pelplin. Robert Wilczyński do swojej młodej kadry włączył tym razem Przemysława Stolca. W pierwszej połowie bramki nie padły. W 28. minucie groźnie wyglądającej kontuzji doznał Mateusz Olszewski, któremu życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia. W drugiej części meczy wynik otworzył Przemysław Stolc, w 54. minucie skutecznie egzekwując rzut karny po faulu na Mikołaju Gaborze. Prowadzenie podwyższył na kwadrans przed końcem Krystian Ziarkowski, który przelobował bramkarza rywali, wykorzystując podanie Norberta Hołtyna. Młodzi Arkowcy mieli jeszcze okazje do zmiany wyniku, skończyło się jednak zwycięstwem 2:0.

Arka II zajmuje 5. miejsce w tabeli IV ligi z 50. punktami na koncie. Prowadzi Wierzyca Pelplin (68 punktów). Najbliższym meczem rezerw Arki będzie wyjazdowy pojedynek z Kaszubią Kościerzyna (13-14 maja).