Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 4:2 (2:2, 0:0) (62', 72', 104', 112' - Hołtyn 67', Gabor 90')

Arka II: Arkadiusz Moczadło - Damian Gębiś (79' Wiktor Babiński), Maciej Kaszorek, Fabian Lengiewicz, Krzysztof Krakowiak - Norbert Hołtyn, Andrzej Łyszyk (79' Maciej Manteufel) - Mikołaj Gabor, Dorian Affeld, Dominik Gniadecki (69' Bartosz Nowicki) - Jakub Kłosowski

Druga drużyna Arki mierzyła się w ramach regionalnego Pucharu Polski na wyjeździe z ligowym rywalem - Powiślem Dzierzgoń. Stawką był awans do półfinału rozgrywek. W pierwszej połowie bramki nie padły. Na pierwsze trafienie trzeba było zresztą czekać do 62. minuty, kiedy na prowadzenie wyszli gospodarze. Odpowiedź Arki II przyszła natychmiastowo. 5 minut po golu dla Powiśla bramkę zdobył Norbert Hołtyn. Po kolejnych 5. minutach Arkowcy znów musieli gonić wynik, po tym jak jeden z rywali strzelił gola na 2:1. Gdy piłkarze Powiśla myślami byli już w półfinale, podopieczni Roberta Wilczyńskiego znów doprowadzili do wyrównania. W czwartej minucie doliczonego czasu gry bramkę zdobył Mikołaj Gabor. W dogrywce lepsi byli gospodarze, którzy strzelili po jednym golu w pierwszej i drugiej połowie, wygrywając 4:2 i awansując dalej.

Żółto-niebiescy w weekend wracają do zmagań w lidze. W niedzielę na Narodowym Stadionie Rugby podejmą Gedanię Gdańsk. Początek o 11:00.