Wypożyczony z Arki Dawid Tomczak pojawił się na boisku w 59. minucie meczu Gryf Wejherowo - Radomiak Radom, zmieniając Adriana Klimczaka, który będzie piłkarzem Arki od lipca. Goście prowadzili w tym momencie 2:1. Już w 10. minucie karnego na bramkę zamienił Leandro, wyrównał w 34. minucie Przemysław Mońka, a Radomiak objął znów objął prowadzenie w 57. minucie za sprawą Stąporskiego. Pięć minut później było już 3:1. Ferrę pokonał Cupriak. Gryf się jednak nie poddał. W 81. minucie drugą bramkę zdobył Mońka, a w ostatniej minucie do remisu doprowadził były zawodnik Arki, Maciej Dampc (drugi gol w trzech ostatnich meczach).

Po tym remisie Gryf zajmuje 13 miejsce w II lidze, z przewagą czterech punktów nad strefą spadkową. Swoje mecze rozegrają jeszcze znajdujące się niżej Olimpia Zambrów, Polonia Warszawa i relegowana już Polonia Bytom.

Andrij Waceba kolejny raz nie znalazł się w kadrze meczowej Gryfa.