Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 3:1 (Gabor 9', Sarnowski 66', Siejak 90' - Ciuba 80')

Arka II: Moczadło - Babiński (67' Krakowiak), Kaszorek, Lengiewicz, Gębiś - Łyszyk (66' Sarnowski), Hołtyn - Gabor, Affeld (76' Siejak), Gniadecki (76' B.Olszewski) - Kłosowski
Gedania: Niemira - Ulczyński (62' Bocheński), Malinowski, Bemowski, Gajewski, Skwroński, Dąbrowski (72' Ciuba), Bławat, Gorwa (73' Cyperski), Urban, Pianka

Młodzi Arkowcy wyszli na prowadzenie w 9. minucie, kiedy Mikołaj Gabor popisał się uderzeniem w samo okienko bramki rywali. Do przerwy żółto-niebiescy prowadzili jedną bramką. W 53. minucie Gedania miała rzut karny, ale uderzenie Ulczyńskiego obronił Arkadiusz Moczadło. W 66. minucie prowadzenie rezerw Arki podwyższył wprowadzony na boisko chwilę wcześniej Dawid Sarnowski. Na dziesięć minut przed końcem bramkę dla gości zdobył Ciuba, ale to Arka II zakończyła strzelanie w tym spotkaniu. W 90. minucie trzeciego gola strzelił Karol Siejak.

Arka II zajmuje szóste miejsce w tabeli. Podopieczni Roberta Wilczyńskiego mają na koncie 50 punktów. W kolejnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z rezerwami Bytovii Bytów.