Tomasz Wojcinowicz rozegrał pełne spotkanie w barwach Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie i obejrzał żółtą kartkę. Lider grupy I trzeciej ligi uległ na wyjeździe Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki 1:3. Drwęca pozostaje na czele tabeli (65 punktów), gdyż swój mecz zremisował ŁKS (64 punkty).

Dawid Kędra rozegrał cały mecz i zachował czyste konto. Jego Lechia Tomaszów Mazowiecki pokonała na własnym boisku 2:0 rezerwy Jagiellonii Białystok. Lechia znajduje się na siódmym miejscu w tabeli, z dorobkiem 48 punktów.

Kamil Kotkowski zaliczył 90 minut w bramce Sokoła Ostróda. Jego drużyna przegrywała na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki, ale odwróciła losy meczu, zdobywając bramkę na 1:2 w 90. minucie meczu. Sokół jest na szóstym miejscu w tabeli z 50. punktami.