Mateusz Młyński (rocznik 2001) został powołany przez Bartłomieja Zalewskiego, trenera kadry U-17, na zgrupowanie, które odbędzie się w hiszpańskiej Esteponie w dniach 6-15 lutego. W jego trakcie Polacy zmierzą się ze Szkocją (10.02 o 16:00) i Francją (13.02 o 16:00).

Młyński pochodzi z Kobysewa, jest wychowankiem GKS-u Przodkowo. Do Arki trafił w wieku 14 lat. Jesienią występował głównie w drużynie juniorów młodszych prowadzonych przez Jakuba Frydrycha, rywalizujących w rozgrywkach CLJ U-17. Zdobył 5 bramek, w tym zwycięską w derbach z Lechią, wygranych przez młodych Arkowców 1:0. Zanotował także dwa występy w drużynie juniorów starszych w Centralnej Lidze Juniorów.

Był dwukrotnie powoływany na konsultacje kadry U-15, a w maju ubiegłego roku został zaproszony na zgrupowanie selekcyjne kadry U-16, które odbyło się w Gutowie Małym. Następnie otrzymał powołanie na dwa wyjazdowe mecze z Rumunią, które odbyły się 23 i 25 maja. Młyński zadebiutował w pierwszym z tych spotkań, gdy pojawił się na boisku w wyjściowym składzie i rozegrał 45 minut. W drugim meczu pojawił się na boisku w 41. minucie. Na przełomie listopada i grudnia przebywał na zgrupowaniu selekcyjnym kadry U-17 i trener Zalewski zdecydował się na powołanie Mateusza na kolejne mecze reprezentacji.