Prowadzona przez Bartłomieja Zalewskiego reprezentacja Polski U-15 udanie zrewanżowała się rówieśnikom z Irlandii za porażkę sprzed dwóch dni i wygrała drugi mecz towarzyski w Policach 4:2.

Maciej Styn rozegrał cały mecz w bramce Biało-Czerwonych. Z kolei Krzysztof Babś w przerwie zmienił Iwo Kaczmarskiego z Korony Kielce. Pomocnik zespołów juniorskich Arki po siedmiu minutach przebywania na placu gry strzelił bramkę na 3:2 dla Polaków, a w 57. minucie został sfaulowany w polu karnym Irlandczyków i wypracował w ten sposób rzut karny, wykorzystany po chwili przez Tomasza Pieńkę z Zagłębia Lubin, który ustalił wynik spotkania na 4:2. W pierwszej części gry dwa trafienia dla podopiecznych Zalewskiego zanotował Marcin Bartoń grający na co dzień w Śląsku Wrocław.