Lech Poznań pokonał Ruch Chorzów 1-0 (0-0) w finale Pucharu Polski rozegranym na Stadionie Śląskim. Jedynego gola strzelił w 51. minucie Sławomir Peszko. Wszystkim sympatykom Kolejorza gratulujemy! Ruch Chorzów 0-1 Lech Poznań 0:1 Sławomir Peszko 51 min. Ruch: Krzysztof Pilarz - Ariel Jakubowski, Rafał Grodzicki, Ireneusz Adamski, Tomasz Brzyski, Wojciech Grzyb, Grzegorz Baran, Michał Pulkowski (77, Gábor Straka), Marcin Nowacki (55, Artur Sobiech), Pavol Baláž, Remigiusz Jezierski (65, Łukasz Janoszka) Lech: Ivan Turina - Marcin Kikut, Zlatko Tanevski, Manuel Santos Arboleda Sánchez, Luis Alfonso Henríquez Ledezma, Sławomir Peszko (89, Jakub Wilk), Tomasz Bandrowski, Rafał Murawski, Semir Štilić (73, Dimitrije Injac), Robert Lewandowski (90, Ivan Đurđević), Hernán Rengifo Trigoso Żółte kartki: Jezierski, Grodzicki (Ruch), Bandrowski, Tanevski, Turina (Lech) Sędziował: Tomasz Mikulski (Lublin) Widzów: 30000 (9.000 z Poznania) Źródło: 90minut.com / własne