Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 3:1 (Wilczyński 36', Kamiński 77', Urbański 90' - Siemko 59')

Arka II: Oskar Rejman - Nikodem Parulski, Kacper Stec, Daniel Matys, Kacper Tomczak - Radosław Nowicki, Oskar Bohm - Dominik Gniadecki (77' Fabian Urbański), Krystian Faltyński (64' Mateusz Zbiranek), Julian Goyke (64' Kornel Przyborowski) - Wilczyński (74' Bartosz Kamiński)

Rezerwy Arki odniosły 18 zwycięstwo w sezonie, pokonując 3:1 Kaszubię Kościerzyna w meczu 37. kolejki IV ligi. W ostatnim w tym sezonie pojedynku przed własną publicznością, trener Robert Wilczyński posłał w bój głównie zawodników z roczników 2001 i 2002.

Arkowcy objęli prowadzenie na 10 minut przed końcem pierwszej połowy. Bramkarz Kaszubii odbił piłkę przed siebie po strzale zza pola karnego. Refleksem wykazał się Jakub Wilczyński, który uprzedził golkipera gości, dopadł do futbolówki i umieścił ją w bramce. Na przerwę żółto-niebiescy schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga połowa zaczęła się od ataków Kaszubii. Goście momentami zamykali Arkę w obrębie jej pola karnego. Po serii rzutów rożnych dopięli swego, doprowadzając do wyrównania. Do piłki dośrodkowanej z narożnika boiska najwyżej wyskoczył Dawid Siemko i strzałem głową nie dał szans Oskarowi Rejmanowi. Wydawało się, że goście pójdą za ciosem, Arkowcy przetrzymali jednak trudniejszy fragment meczu. Spotkanie rozstrzygnęli wprowadzeni przez Roberta Wilczyńskiego rezerwowi. W 77. po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową musnął Bartosz Kamiński, a futbolówka wpadła do bramki idealnie przy słupku. W tym fragmencie meczu oglądaliśmy już o wiele bardziej otwarty pojedynek, z akcjami po obu stronach. Przy stanie 2:1 przed fantastyczną okazją do wyrównania stanęli goście, ale jeden z zawodników Kaszubii fatalnie skiksował, gdy przed sobą miał już jedynie bramkarza. Arka ustaliła wynik w doliczonym czasie gry. Do świetnego prostopadłego zagrania z głębi pola doszedł Fabian Urbański i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi, popisując się ładnym, technicznym lobem.

Arka II zajmuje 6. miejsce w tabeli IV ligi, z dorobkiem 64 punktów w 36 meczach. W ostatnim meczu w tym sezonie żółto-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z Jantarem Ustka.