Ekstraklasa w miniony weekend pauzowała z powodu meczów reprezentacji, ale niższe ligi się nie zatrzymują. Zapraszamy na kolejny raport z występów zawodników wypożyczonych z Arki.

I liga

Bartosz Nowicki znów nie dostał swojej szansy, a Olimpia Grudziądz przegrała na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 0:1.

II liga

Bytovia Bytów po emocjonującym widowisku ograła u siebie Stal Rzeszów 3:2. Swój wkład w ten triumf mieli Arkowcy – Fabian Lengiewicz pojawił się na boisku w 78. minucie, a Norbert Hołtyn w doliczonym czasie gry.

Gryf Wejherowo prowadził z Legionovią Legionowo, ale ostatecznie poległ 1:2. Damian Lisiecki, Mariusz Sławek, Szymon NowickiMaksymilian Hebel rozegrali pełne 90 minut, Jakub Pek w sobotnie popołudnie nie sprawdził poziomu zieleni murawy.

Bez gry w miniony weekend pozostali także Michał BednarskiOskar Ryk. Ich Olimpia Elbląg zremisowała na własnym terenie z Górnikiem Łęczna 1:1.

III liga

Dziesiątą porażkę w dwunastym meczu zaliczył Bałtyk Gdynia, tym razem przegrywając na Narodowym Stadionie Rugby z Górnikiem Konin 3:4. W pełnym wymiarze czasowym wystąpił Mateusz Gułajski, a Mateusz Węsierski znów nie uświadczył minut w III lidze.

Krzysztof Krakowiak rozegrał cały mecz, a KP Starogard Gdański wrócił z Janikowa z trzema punktami po wiktorii nad Unią 3:0.

Paweł Wojowski i Filip Burkhardt strzelili po golu dla Raduni Stężyca, która efektownie rozbiła Kotwicę Kołobrzeg 6:2. Michał Molenda obserwował to widowisko z ławki rezerwowych.