W zakończonym właśnie meczu warszawska Legia pokonała gdyńską Arkę 2-0 . Na listę strzelców wpisali się Chinyama w 70 minucie i Radović w 87-ej. Mimo wyniku spotkanie mogło się podobać, mecz z lekką przewagą Legii ale Arka próbując atakować, sporadycznie dochodzi do sytuacji strzeleckich a drużyna warszawska w pierwszej połowie gra bardzo niedokładnie w okolicach pola karnego gdynian. W drugiej połowie spotkania nadal przeważają Legioniści i skuteczne uderzenie głową w okienko bramki Witkowskiego, Takesure Chinyamy wyprowadza Legię na prowadzenie.Po kilkunastu minutach prostopadłe podanie od Iwańskiego otrzymał Szałachowski, który wbiegł w pole karne i wyłożył piłkę Radoviciowi który po prostu dołożył nogę zdobywając w ten sposób drugą bramkę dla Legii. Legia Warszawa - Arka Gdynia 2:0 (0:0) 1:0 Chinyama 70 min. 2:0 Radović 87 min. Żółte kartki: Borysiuk, Radović (Legia) Wachowicz (Arka) Sędzia: Hubert Siejewicz (Białystok) Widzów: 3.500 Legia: Jan Mucha, Inaki Descarga (14. Tomasz Kiełbowicz), Wojciech Szala, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak, Miroslav Radović, Ariel Borysiuk (68. Tito , 85. Piotr Giza), Roger Guerreiro, Maciej Iwański, Sebastian Szałachowski, Takesure Chinyama. Arka: Norbert Witkowski, Tomasz Sokołowski, Dariusz Żuraw, Michał Łabędzki, Michał Płotka - Bartosz Ława, Marcin Budziński (75. Marcin Chmiest), Dariusz Ulanowski (79. Przemysław Trytko), Bartosz Karwan, Zbigniew Zakrzewski, Marcin Wachowicz (75. Marcin Pietroń)
1:0 Chinyama 2:0 Radovic