Lech Poznań - GKS Bełchatów 2:2

fotorelacja 1

fotorelacja 2

Piłkarsko coraz słabiej, bo Lech z trudem podniósł się ze stanu 0:2 i wywalczył tylko punkt. Kibicowsko Lchici zaczęli doping dopiero od drugiej połowy z uwagi na ich protest dotyczący cenzury, jaką wprowadza pzpn. Płot pozostaje przez cały mecz bez flag. Dzień wcześniej Lech wspiera w liczbie ok. 800 osób swoją zgode KSZO Ostrowiec podczas meczu z Wartą w Poznaniu.

Legia Warszawa - Polonia Bytom 1:0

fotorelacja

protest legionistów

Spotkanie bez kibiców gości. Przed meczem legioniści przeprowadzili happening dotyczący cenzury na Legii. Piłkarsko dobre wrażenie zrobiła Polonia, w tym sezonie nieźle namieszają w lidze.

Górnik Wałbrzych - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:0

fotorelacja

filmik - doping

regionalna-tv

W Wałbrzychu jak piłkarze tak i kibice z meczu na mecz prezentują sie coraz lepiej. Młyn w granicach 300 głów, czuć atmosferę zbliżającego sie Wielkiego meczu z Chrobrym Głogów.

Kolejne piąte zwycięstwo i komplet punktów umacnia Górnika na pozycji lidera trzeciej ligi dolnoślasko - lubuskiej.

Dzień po tym meczu Górnicy wspieraja Arkę na meczu w Lubinie w sile 65 osób.

Gwardia Koszalin - Sarmata Dobra 1:0

fotorelacja

W Koszalinie idzie ku lepszemu. W młynie 120 osób + dwie osoby z Arki i dwie z Wałbrzycha. Na płocie 3 flagi i transparent dla chłopaka, który posiedzi dłuższy czas w kryminale. W drugiej połowie flagi wiszą do połowy ze względu na śmierć byłego prezesa KSG. Przyjezdnych "pikole" 10 osób. Czwarty mecz Gwardii i komplet zwycięstw - lider w Koszalinie. Dobra organizacja w klubie zapowiada, że w Koszalinie małymi kroczkami budowana jest Wielka Gwardia.

Warta Poznań - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6:0

fotorelacja

KSZO 80 osób wspierane przez ok. 800 Lecha. Dzień przed mecze Korona trafia na trasie 10 ultrasów. Niestety piłkarze grają dużo  poniżej oczekiwań i dostają srogie 0:6.

Korona Kielce - Cracovia Kraków 1;1

fotogaleria 1

fotogaleria 2

W Kielcach Cracovia stawia sie w sile 690 osob, w tym 4 Tychy i 3 Arka. Wśród gospodarzy, bliżej sektora Cracovii usiadła Polonia Warszawa w iczbie ok. 50 głów, którzy wracali z Chorzowa. Podczas meczu pikniki Korony gwiżdżą na byłego piłkarza Korony, a obecnie Cracovii - Pawła Sasina na co Cracovia zaczyna "gola, gola, gola strzelcie k... gola" i tym sie zaczęla wymiana uprzejmości, która trwała kilka minut. Za tydzień mecz zgodowy Cracovia - Arka w Sosnowcu.

Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 0:2

fotorelacja

Nie trzeba się o tym meczu specjalnie rozpisywać. Szeroki opis wyjazdu w TYM miejscu.

Pozostaje życzyć kibicom z Dolnego Śląska, że nowa miotła w osobie Franciszka Smudy wyciagnie Zagłębie z dna ligowej tabeli.