Bramki: 76' Pawelec, 85' Sotirović - 19' Tshibamba

Ślask: Kelemen - Wołczek, Sztylka, Pawelec, Spahić (68' Socha) - Ćwielong (90' M. Gancarczyk), Łukasiewicz (46' Madej), Dudek, Mila, Szewczuk - Sotirović.

Arka: Witkowski - Kowalski, Szmatiuk, Mrowiec, Sokołowski - Trytko, Burkhardt, Budziński, Ława, Bożok - Tshibamba (87' Wachowicz).

Żółte kartki: Spahić, Mila - Tshibamba.

Sędzia: Marcin Szulc (Warszawa).

Mimo porażki we Wrocławiu, Arka zostaje w Ekstraklasie. Po raz kolejny w tym sezonie korzystnie ułożyły się dla Nas wyniki innych spotkań, zwłaszcza tego w Gliwicach. Cracovia mimo pewnego utrzymania walczyła do ostatnich minut i ograła Piasta 1:0 po bramce Bartosza Ślusarskiego. Pasy dzięki! Nasi piłkarze niestety nie poradzili sobie z presją i mimo prowadzenia do przerwy ulegli Śląskowi 1:2. Nie zmienia to faktu, że dzięki dobrym występom z Bełchatowem i Piastem Arka zagra w ekstraklasie w sezonie 2010/2011.

Prezentujemy bramkę Joela Tshibamby oraz decydująca bramkę Bartka Ślusarskiego w meczu Piast - Cracovia.