Trener Arki Maciej Stachura zdecydował się na wyjątkowo eksperymentalny skład, a to oznacza, że niesłychanie poważnie traktuje środowy mecz Pucharu Polski z Lechią Gdańsk.

Skład

Bartkowiak, Kwiatkowski, Wojaczek, Dąbrowski, Skindel, Mikołajczyk, Kałduński, Moroz, Zembroń, Kriczun, Plichta, Chromiński, Malochwy, Motyl, Macoń

Rezerwowi:

Zdunek, Andrzejczuk, Jendraszewski, Simionkowski, Czubinidze, Szczepiński, Idzi

Na bieżąco będziemy informować o wydarzeniach z Sochaczewa.

Aktualnie rugbyści Arki przegrywają z Orkanem 8-14.

Bardzo dobre wieści napłynęły do nas z Łodzi, gdzie został rozegrany mecz na szczycie ekstraligi rugby. Mistrzowie Polski pokonali gdańską Lechię i tym samym zapewnili sobie 1. miejsce w sezonie zasadniczym.

"III. System zawodów

3. System zawodów Ekstraligi:

b) druga faza (półfinały - play off) - zespół, który po dwóch rundach zajmował pierwsze miejsce w tabeli gra na własnym boisku z czwartą drużyną, druga drużyna w tabeli gra na własnym boisku z trzecią drużyną" pzrugby.pl

Wszystko wskazuje na to, że w półfinale play-off zagramy w... Gdańsku! ;)

Pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem Orkana Sochaczew 21-8. Punkty dla naszego zespołu zostały zdobyte dzięki dobrej pracy maula, a także z drop-gola w wykonaniu Stanislawa Kriczuna.

Przez jeszcze ok. 15 minut (stan na godz. 17:10) rugbyści obu drużyn walczyć będą o zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu. Obecny wynik, to 26-15 dla gospodarzy. Pierwsze przyłożenie dla Arki zdobył Paweł Dąbrowski, zaś po przerwie punktował Marcin Macoń (akcja 5+2).

Arkowcy przegrali ostatecznie 15-34.