Arka - Notts County FC 1:0 (Denis Glavina 42')

Arka Gdynia: Norbert Witkowski (46' Hieronim Zoch) - Marciano Bruma (65' Piotr Robakowski), Ante Rožić (46' Michał Płotka), Maciej Szmatiuk (46' Robert Bednarek), Emil Noll (65' Marcin Kalkowski) - Paweł Czoska, Paweł Zawistowski, Marcin Budziński, Filip Burkhardt (65' Adrian Sulima), Denis Glavina - Giovanni Vemba-Duarte (46' Rafał Siemaszko).

NCFC: Stuart Nelson (46' Rob Burch) - John Thompson, Graeme Lee, Mike Edwards (46' Krystian Pearce), Stephen Hunt - Craig Westcarr, Neal Bishop, Richard Ravenhill, John Spicer - Ben Burgess (46' Luke Rodgers), Lee Hughes (46' Karl Hawley).

Arka po wyrównanym meczu wygrała 1:0 z angielskim Notts County - beniaminkiem League 1. Początek meczu należał do Arki, a szansę miał między innymi Glavina po uderzeniu nożycami. Druga część pierwszej połowy to już wyrównany mecz, a Norbert Witkowski musiał interweniować po uderzeniach Lee i Bishopa. Arka odpowiedziała w znakomity sposób, Burkhardt zagrał świetną piłkę do Glaviny, a ten przelobował wybiegającego z bramki Nelsona. Druga połowa rozpoczęła się od uderzeń na bramkę Zawistowskiego i Burkhardta, później dobrych sytuacji brakowało, a najlepszą okazję dla Srok zmarnował Rodgers. Kolejny sparing już w sobotę, rywalem Arki będzie TSV Bad Reichenhall.