- 13 min. Piłkarze kończą właśnie rozgrzewkę, na trybunach prócz czarnych barw dominują... wuwuzele.... głośno głośno... witamy ze stadionu GOSiR, za moment składy obu drużyny, spokojnie "Zawias" zacznie na ławce.

- 10 min. Arka: Moretto - Wilczyński, Szmatiuk (kpt.), Rozić, Noll, Glavina, Siebert, Bożok, Labukas, Siemaszko, Ivanovski

Legia: Skaba - Kiełbowicz, Komorowski, Choto, Rzeźniczak, Gol, Vrdoljak (kpt.), Cabral, Radović, Manu, Kucharczyk

- 9 min. piłkarze obu drużyn opuścili już murawę, stadion delikatnie, powoli zapełnia się. Z kolei piłkarze ME zremisowali na wyjeździe w Warszawie z Legią 1:1, brawo. Przypominamy, że dzisiejszego meczu wypadałoby po prostu nie przegrać, jest to kluczowe w kontekście końcowego utrzymania. Z uwagą będziemy spoglądać na wyniki innych, równorzędnych spotkań w Ekstraklasie.

- 3min. wychodzą! Rota! bez wuwuzeli :)

1 min. zaczyna Arka, tylko zwycięstwo!

5 min. na boisku wieje nudą... piłka cały czas toczy się środkowej strefie boiska, gdyby nie te wuwuzele można by zasnąć... Na trybunach około 7 tys. osób. Pierwsza groźna akcja Arki, pociągnął Siemaszko, strzał z daleka oddał Ivanovski lecz zablokowany. Groźne akcje Arki to jedyny moment na uciszenie trąbek.. :)

8 min. Dośrodkowanie Glaviny ale po prostu przeleciało....

9 min. na Górce pojawia się transparent "Mistrzowska Atmosfera" - słowo "mistrzowska" w barwach RPA

12 min. atak pozycyjny Arki i będzie rzut rożny, Bożok ostro zawinął, ale Skaba faulowany.

19 min. groźnie Legia, ale wybija z pola karnego w porę Rozić. Kibice skandują "mistrzowska atmosfera dla premiera!"

22 min. Noll z wolnegoooooooooooooooooo, aleeeeeeee wysoko, w rugby miało by to szanse. Strzał z około 35 metrów.

24 min. Groźnie z kontrą wyszła Arka, ale znów bez efektu końcowego, czyli strzału, tzn. strzał był, ale gdzieś w narożnik placu gry.

27 min. W Krakowie Klich z wolnego i 1:0 Pasy.

28 min. i 0:1 Manu, trójkowa akcja Cabral - Radović - Manu, ten ostatni z pięciu metrów trafia do pustej bramki. W tym momencie znajdujemy się w strefie spadkowej....

35 min. Bożok mocno z 20 metrów obok bramki, piłkę wykładał Tadas. Ciężko, ciężko idzie...

40 min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Rozić, ale Skaba łąpie piłkę stojąc na praktycznie na linii. W Bytomiu Lech prowadzi 1:0, ale patrzmy na siebie lepiej... Żółta kartka dla kapitana Legii Vrdoljaka.

42 min. Znów groźnie Legia, praktycznie kopia sytuacji bramkowej, główką Radović, ale Moretto broni rękami, dobijał Kucharczyk zablokowany.

45 min. 0:2 .... Radović z najbliższej odległości... a pierw czerwona kartka dla Sieberta... dramat?

45 min. koniec pierwszej połowy, co tu dużo pisać, Legia grała, Arka próbowała, dodatkowo Siebert osłabia zespół, już Zawias miał go zmieniać, ale nie zdążył. Druga bramka to zdecydowanie wina Glaviny.

46 min. Piłkarze wyszli na drugą połowę, o dziwo Arkę przywitały brawa, zacznie Legia. Jedna zmiana, Czoska za Siemaszkę.

46 min. Legia wykonała kilka podań i znów kopiowała swoje bramkowe akcje z pierwszej połowy! Radović dośrodkowywał, ale tym razem Moretto wyłapał.

48 min. 0:3 sięgneliśmy dna? Kucharczyk do pustej bramki....

51 min. Słabo grają piłkarze, słabo działa internet na stadionie, właśne ktoś strzelił na bramkę Legii, ale nie zakodowałem, bez efektu i tak. W międzyczasie zmiana w Arce, wszedł Zawias za Wilczyńskiego. Cracovia 2:0,  Pasy gratulacje!

60 min. Moretto! wyszedł praktycznie do połowy boiska by przeciąć podanie do Legionisty, następnie wykiwał innego zawodnika.... ooo 0:4 ale bramka, Kucharczyk... brawo brawo, bramka z pół obrotu.

62 min. Kibice na Górce zaczynają, "wszyscy wstają i śpiewają", pierwszym dostaje się piłkarzom, "co wy robicie...." oraz zarządowi "w Gdyni bez zmiany tym klubem rządzą barany".

64 min. 0:5 ! ale spalony... kolejna piękna bramka by była.

68 min. Szmatiuk x2 ! Ale emocje się zrobiły, 2:4 Tory przez chwilę zaczeły dopingować. Jeszcze 2 bramki?

73 min. Arka ruszyła, Bożok wrzucił z lewej strony, ale nikt nie zamykał akcji.

80 min. Dwóch piłkarzy Arki zderzyło się ze sobą (Rozić z Zawistowskim) na wysokości pola karnego, są opatrywani.

84 min. Arka na placu gra w siódemkę, piłkarze opatrywani poza liniami, Zawias raczej nie wróci już na boisko.

85 min. Borysiuk Ariel i 2:5, może być więcej? Zawias odprowadzony już do szatni, Rozić też nie dotrwał i już nie jest w stanie wejść na murawę, Arka kończy w 8 (w tym Moretto).

88 min. Labukasss! i Skaba na rożny. Co za dziwny mecz.

90 + 1 min. samotny rajd Ivanovskiego na końcu oddaje strzał, ale obok bramki.