W pełni zasłużone zwycięstwo odnieśli dzisiaj Młodzi Gniewni na gdańszczanami. Arka od pierwszej minuty zastosowała wysoki pressing wobec gospodarzy. Już w 10 minucie mieliśmy 100% sytuację na otwarcie wyniku. W polu karnym faulowany został Krzysztof Jankowski i arbiter spotkania wskazał "wapno". Egzekutorem jedenastki był Maksymilian Hebel,jednak nie dane nam było jeszcze objąć prowadzenia.Bramkarz gospodarzy obronił strzał Maksa. W przeciągu 35 minut pierwszej połowy były jeszcze
trzy tzw.setki, jednak wszystko bronił dobrze dysponowany dzisiejszego dnia golkiper gospodarzy, a raz pomogła w obronie poprzeczka, po świetnym strzale Rafała Winnika. Przełomowym momentem była 48 minuta, gdy rzut z  autu wykonał Dawid Wańczuk. Piłka zaadresowana była do Maksa,a ten świetnym strzałem objął prowadzenie dla żółto-niebieskich. Strzelcem drugiej bramki w 61 minucie był również Maks, gdy po błędzie defensora gospodarzy futbolówka trafiła wprost pod jego nogi. Maksowi nie pozostało nic innego jak tylko podwyższyć wynik na 2:0.

Brawo Arkowcy za świetny mecz. Do zakończenia sezonu pozostały jeszcze dwie kolejki, po zakończeniu których mamy nadzieję, że będziemy świętować zdobycie Mistrzostwa PLJC2.

Lechia Gdańsk 0 : 2 Arka Gdynia
bramki zdobył: 48', 61' Maksymilian Hebel