Zobaczmy, jak wiodło się zaprzyjaźnionym drużynom w ten smutny, listopadowy weekend... 30 październik: IV liga dolnośląska: GÓRNIK WAŁBRZYCH – Victoria Świebodzice 2-0< Pewne zwycięstwo Górnika i utrzymanie pozycji lidera. Jest to dziesiąta wygrana wałbrzyszan z rzędu. Na meczu czwartoligowe, czwartkowe nudy. 31 październik: Ekstraklasa: LECH POZNAŃ – Odra Wodzisław Śląski 3-1 Drugi z rzędu mecz z Odrą przyciągnął na trybuny więcej ludzi niż ten pucharowy, bo 14 tys. Lech atakował cały mecz i był drużyną lepszą, niemniej jednak to oni pierwsi dali sobie strzelić gola, a wynik do przerwy brzmiał 1-1. W drugiej połowie po serii udanych zagrań Semira Stlicia gospodarze nie dali Odrze szans i ostatecznie wygrali 3-1. Jedną z bramek strzelił Robert Lewandowski, młoda nadzieja polskiej piłki. Kolejorz tego dnia dobrze dopinguje cały mecz, mają tez flagi na kijach, a piłkarze po raz kolejny strzelają focha i zaraz po meczu udają się do szatni. foto:przeglądligowy.com Piast Gliwice – POLONIA BYTOM 1-0 W Gdyni wygrywają bez problemu, w Gliwicach nie potrafią strzelić gola... To chyba niezbyt dobrze świadczy o piłkarzach.... Arki. Ciekawostką dnia był fakt, że Poloniści grali w strojach... Odry Wodzisław. Wynikało to z faktu, że działacze Polonii zabrali na wyjazd tylko jeden komplet strojów, które niezbyt różniły się od tych gospodarzy. Transportem kołowym w sektorze gości zameldowało się 383 kibiców „Królowej Śląska” + 10 Odra Opole. Liczba jak na nie organizowany wyjazd dobra, doping już nieco gorszy. Dobry efekt dały za to flagi na kijach w klubowych barwach. foto: forum.polonia.bytom.pl 2 listopad: Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – CRACOVIA KRAKÓW 2-0 Ciężko wygrać mecz, który się gra w 10. A tak właśnie było w Białymstoku, bowiem w 4 minucie meczu bramkarz gości, Marcin Cabaj, otrzymał problematyczną czerwoną kartkę za faul poza polem karnym. Nie udał się zatem ligowy debiut Artura Płatka. Cracovii oczywiscie 0, co jest efektem remontu stadionu w Białymstoku. IV liga zachodniopomorska: GWARDIA KOSZALIN – Pogoń Barlinek 2-3 Czwarta z rzędu porażka Gwardzistów... Mimo to utworzyli oni tego dnia, zgrabny, ponad stuosobowy młynek, który dobrze dopingował cały mecz. Na meczu obecnych 7 fanów gdyńskiej Arki.
Źródło: własne