Arka - FK Bukhoro  5:0  (Nwaogu 15' 45', Jarun 19' Górski 60' Brodziński 75'')

Arka: Żukowski - Krajanowski (80' Kasperkiewicz), Brodziński, Jarun, Radzewicz - Jędrzejowski (46' Kowalski), Jarzębowski (68' Radosavljević), Nakano (46' Pruchnik), Tomasik (46' Asbuchanow, 82' Szwoch) - Flis (46' Lasiuk), Nwaogu (46' Górski).

Arka wyszła na mecz z uzbecką drużyną w silnym składzie i na efekty tego nie trzeba było długo czekać. Nie minęło 20 minut gry, a wynik brzmiał już 2:0 dla Arki. Swojego premierowego gola dla żółto-niebieskich zdobył strzałem z pola karnego Charles Nwaogu, a poprawił celną główką Omar Jarun. Tuż przed przerwą "Charlie" podwyższył na 3:0, a asystę, podobnie jak przy bramce Jaruna, zaliczył notujące na razie w Arce świetne statystyki Piotr Tomasik. Warto pochwalić wprawne oko naszego wysłannika, który, o czym pisaliśmy, docenił zwyżkę formy "Charliego".

W drugiej połowie w barwach Arki zagrali testowani: Maciej Górski, Rosjanin z niemieckim paszportem Rafail Asbuchanow, Milosz Radosavljević oraz Andriej Lasiuk. Po akcji Białorusina z Górskim padła bramka numer cztery dla Arki. Wcześniej piłkarze z Uzbekistanu nie wykorzystali idealnej okazji na zdobycie bramki, jaką jest rzut karny. Na 5:0 podobnie jak Jarun strzałem głową podwyższył Bartek Brodziński, dla którego to kolejna bramka w meczach testowych. Tym razem asystę zaliczył z rzutu rożnego Kuba Kowalski.