Cracovia - Górnik Zabrze 1:3

Marcin Budziński rozpoczął mecz na prawej stronie pomocy, jednak w przerwie został przesunięty na swoją nominalną pozycję i był najlepszy w Cracovii. Pasy uległy Górnikowi 1:3 i niewykluczone, że "Budzik" zanotuje drugi spadek z ekstraklasy z rzędu. Eksperci zgodnie ocenili, że jeśli ktoś z Cracovii po tym meczu może być z siebie względnie zadowolony to właśnie Budziński.

Olimpia Elbląg - Arka Gdynia 1:4

Wypożyczony z Arki do Olimpii Paweł Czoska wszedł na boisko dopiero po bramce na 2:1 dla żółto-niebieskich i nie był w stanie odmienić losów meczu. Poza kadrą meczową był Adrian Sulima, natomiast pełne 90 minut rozegrali Maciej Scherfchen i Lubomir Lubenow. Obaj zagrali tak jak przeważnie robili to w Arce, czyli bardzo słabo.

Nielba Wągrowiec - Chrobry Głogów 0:1

Dwójka naszych piłkarzy ponownie wyszła w podstawowym składzie Nielby, tym razem jednak ich zespół przegrał swój mecz z faworyzowanym Chrobrym. Damian Rysiewski zagrał do 71 minuty, natomiast Radosław Strzelecki rozegrał pełne 90 minut.

Bałtyk Gdynia - Calisia Kalisz 0:1

Krzysztof Bułka rozegrał 65 minut w barwach pikującego ku III lidze Bałtyku Gdynia. Rezygnację z prowadzenia tego zespołu złożył po meczu Adam Topolski.