Podczas tej kolejki odnotowano 3 zwycięstwa gospodarzy, 4-krotnie górą byli goście, natomiast podział punktów nastąpił w 2 spotkaniach.

3:1 | 1

Strzelono 19 bramek, z czego 1 samobójczą. Stosunek bramek 10 - 9 dla gospodarzy. Najwięcej goli padło w Ząbkach - 4 (Dolcan Ząbki 3 - 1 Cracovia Kraków) i w Olsztynie - również 4 (Stomil Olsztyn 2 - 2 GKS Łęczna). Bramki padały najczęściej przed przerwą (30-45 minuta) oraz w drugiej części spotkania (60-75 minuta).

Bramkę samobójczą "zdobył" w 26 minucie spotkania z Niecieczą Konrad Wieczorek (Okocimski Brzesko).

15-30 | 100%

Była to wyjątkowo bogata w kartki kolejka, sędziowie pokazali 39 żółtych kartek i aż 7 czerwonych. 4 czerwone kartki padły w spotkaniu Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz (gra wbrew pozorom nie była aż tak brutalna, sędzia stracił kontrolę na boisku).

31% żółtych i 57% czerwonych kartek pokazano w końcowych minutach gry (75-90).

90-105 | 14.29%

We wszystkich spotkaniach wykorzystano limit zmian (łącznie 54). Najczęściej trenerzy dokonywali zmian w drugiej części spotkania (60-75 minuta).