Drawa Drawsko Pomorskie - Arka II Gdynia 1:0 (Kapeliński 84')

Drawa: Kaczmarczyk - Michalik, Dymek, Dudka, Batista (80' Kapeliński) - Jaroszewicz (74' Capek), Jureczko, Hermanowicz (46' Ciołek), Kotula - Juszczak, Okoniewski (68' Owedyk)

Arka II: Kamola - Stolc, Haberka, Strzelecki, Marcjanik - Kwaśnik (83' Kreft), Ziętarski - K. Patelczyk, Słowiński (83' D. Patelczyk), Wojowski (69' Róg) - Wardziński (66' Patok)

Żółte kartki: Batista - Strzelecki

Mecz poprzedziła minuta ciszy pamięci Joshuy Pepple - zmarłego niedawnego piłkarza Pomorzanina Nowogard. Arkowcy pojechali na ten mecz w wyjątkowo młodym składzie, bez Piotra Robakowskiego i Pawła Czoski, a także innych piłkarzy z pierwszego zespołu, który o tej samej godzinie rozpoczął swój mecz w Brzesku. Mimo tego Arkowcy byli równorzędnym rywalem dla dobrze grającej ostatnio Drawy. W pierwszej połowie oba zespoły stworzyły sobie po kilka sytuacji do zdobycia bramki jednak szwankowała skuteczność. Najlepszą okazję zmarnował w 35 minucie gry Bartłomiej Okoniewski. Najpierw w sytuacji sam na sam powstrzymał go Patryk Kamola, a dobitka napastnika gospodarzy poszybowała nad poprzeczką.

Druga część gry zdominowana była przez niedokładną grę obu zespołów. Zarówno Drawie, jak i Arce brakowało dokładności w rozegraniu, co skutkowało niewielką liczbą podbramkowych sytuacji. Emocje przyniosła dopiero końcówka spotkania. Po zmianach w zespole żółto-niebieskich przewagę uzyskała Drawa i wykorzystała ją w 84 minucie, gdy Kamolę pokonał Artur Kapeliński. Chwilę później mogło być już 2:0, ale Arkę naszą drużynę uratowała poprzeczka. Niestety podopiecznym Roberta Wilczyńskiego nie udało się odrobić straty i z kolejnego wyjazdu nasze rezerwy wracają na tarczy.