Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 3:0 (Grzelczak 36' 78', Łazaj 45')

Lechia II: Buchalik - Iwanowski, Bąk, Dawidowicz, Andriuskevicius - Zyska, Frankowski, Andreu (46' Bobowski) - Grzelczak, Łazaj (60' Czychowski), Tuszyński (63' Sypniewski)

Arka II: Szlaga - Sulewski, Brodziński (72' R. Robakowski), Haberka, Dettlaff (46' Strzelecki) - Ziętarski, Czoska (72' Patok) - Jędrzejowski (72' Brzuzy), Formella, Wojowski - Słowiński

Żółte kartki: Formella, Wojowski

Pierwsze fragmenty mecz upłynęły pod znakiem ataku pozycyjnego gospodarzy, którzy nie potrafili jednak zbyt często zagrozić bramce Macieja Szlagi. W 28 minucie nasz bramkarz pewnie obronił uderzenie Patryka Tuszyńskiego, a chwilę wcześniej obok bramki uderzał Andreu. W odpowiedzi Michała Buchalika próbował zaskoczyć Paweł Czoska, ale uderzenie było zbyt lekkie. Niestety w 36 minucie Lechia otworzyła wynik meczu. Po dobrze rozegranym stałym fragmencie gry, piłkę w polu karnym otrzymał były piłkarz Widzewa Łódź Piotr Grzelczak i nie dał szans Szladze. Jeszcze przed przerwą Lechia podwyższyła wynik na 2:0. W sytuacji sam na sam ze Szlagą znalazł się Kacper Łazaj i nie dał szans naszemu bramkarzowi.

W drugiej części spotkania nasz zespół mimo kolejnych zmian nie zdołał odrobić strat, a w 78 minucie Lechia II podwyższyła wynik, po raz kolejny za sprawą Piotra Grzelczaka.