Punkty dla Czechów:
Cizek 5, ? 5

Polska:
Bachurzewski, Kwiatkowski (Chróściel), Kaszuba (Witoszyński) - Krużycki, Perzak - Płonka (Niedźwiecki), Bartoszek, Dąbrowski (Majcher) - Szostek (Janeczko) - Banaszek - Rokicki (Lenartowicz), Szrejber, Gasik, Sirocki (Pawelec) - Jurkowski

W podstawowym składzie reprezentacji Polski w meczu przeciwko Czechom wystąpiło siedmiu rugbystów na co dzień reprezentujących barwy Arki. Przedstawiciele Buldogów ponownie odegrali kluczową rolę w zwycięstwie Biało-czerwonych.

4. minuta | Banaszek 3-0
16. minuta | Banaszek 6-0
30. minuta | Gasik 9-0
40. minuta | Banaszek 12-0
40. minuta | Cizek 12-3

W pierwszej części gry dziewięć z 12 punktów dla Polski zdobył Dawid Banaszek. Łącznik ataku został ukarany również żółtą kartkę, przez co polski zespół musiał grać przez dziesięć minut w osłabieniu, natomiast z powodów dyscyplinarnych boisko musiał opuścić Karol Perzak (czerwona kartka). Mimo to na przerwę zawodni zeszli z kilkupunktowym prowadzeniem.

53. minuta | Banaszek 15-3
61. minuta | Banaszek 18-3
64. minuta | ? 18-8
65. minuta | Cizek 18-10
70. minuta | Pawelec 23-10
72. minuta | Krużycki 28-10
72. minuta | Banaszek 30-10

Druga połowa rozpoczęła się równie udanie, co pierwsza część spotkania – głównie za sprawą zdobytych punktów przez Banaszka. Przyłożeniem i skutecznym podwyższeniem odpowiedzieli Czesi, ale kolejne minuty należały już do reprezentantów naszego kraju, którzy dzięki przyłożeniom powiększyli przewagę i ostatecznie wygrali 30-10.

Bilans Arkowców w kadrze, to 17 punktów i żółta kartka Banaszka (kapitana drużyny) i kartonik koloru czerwonego Perzaka, co skutkowało grą w osłabieniu. Ponadto Biało-czerwone barwy w sobotnim spotkaniu reprezentowało pięciu innych Buldogów – Kwiatkowski, Dąbrowski, Szostek, Sirocki i Szrejber.