KS Chwaszczyno - Arka II Gdynia 2:4 (Wojowski 32', Sulewski 65', Fierka 70', Nalepa 78')

Arka II: Dawid Kędra (60' Jakub Olszowiec) - Paweł Kowalczyk (46' Robert Sulewski), Radosław Robakowski (60' Michał Gałecki), Michał Sztandar (60' Piotr Pietkiewicz), Przemysław Stolc (46' Maciej Dampc) - Michał Gałecki (46' Damian Matys), Piotr Pietkiewicz (46' Damian Mosiejko) - Mateusz Szulc (60' Paweł Kowalczyk), Dawid Patelczyk (46' Michał Nalepa), Paweł Wojowski (46' Michał Jankowski) - Maciej Wardziński (46' Michał Fierka)

W pierwszej połowie nasz zespół zagrał na zero z tyłu i jeden z przodu. Do bramki czwartoligowca piłkę posłał Paweł Wojowski, wykorzystując dobre zagranie z lewej flanki Mateusza Szulca. Na początku drugiej połowy gospodarze wyrównali, ale kolejne cztery trafienia były autorstwa żółto-niebieskich. Cztery, bo przy wyniku 4:1 dla Arki II samobója ustrzelił Piotr Pietkiewicz, który tak podawał piłkę bramkarzowi, że ta wpadła obok niego do bramki. Wcześniej na 2:1 strzelił z rzutu wolnego Robert Sulewski, na 3:1 podwyższył grający na co dzień w juniorach starszych Michał Fierka po prostopadłym podaniu Sulewskiego, a czwartego gola dla Arki II zanotował na swoje konto Michał Nalepa po dwójkowej akcji z Fierką. Nasi zawodnicy mieli jeszcze kilka szans, zwłaszcza w drugiej połowie meczu, ale ostatecznie zasłużenie pokonali KS Chwaszczyno 4:2.

W niedzielę o godzinie 11:00 na Narodowym Stadionie Rugby rezerwy Arki podejmą rezerwy Pogoni Szczecin.