Oceny za mecz rewanżowy z Miedzią Legnica:

Jakub Miszczuk 7,87 - Jako, że do tej pory Kuba mało bronił w dotychczasowych klubach, można śmiało napisać, że był to jego mecz życia. Owszem - "wypluł" kilka razy przed siebie, ale w kilku innych sytuacjach ratował Arkę odważnymi wyjściami i efektownymi paradami. Ocena jak najbardziej zasłużona.

Glauber Souza Couto 5,67 - Jego występ wzbudził mieszane uczucia. Naszym zdaniem Glauber ma ogromny problem z kryciem. Przeważnie swojemu zawodnikowi zostawia 2-3 metry wolnego, z czego biorą się bardzo groźne akcje. Wykorzystał to na początku drugiej połowy Szymański, oddając niesygnalizowany strzał z ostrego kąta i na początku meczu dwa razy Łobodziński.

Mateusz Cichocki 6,83 - W naszym odczuciu trochę za niska ocena, zasłużył na "siódemkę" z przodu. Bardzo dobry mecz młodego stopera.

Kamil Juraszek 6,76 - Ułatwił Miedzi zdobycie bramki na 1:0, ale przez resztę spotkania jak zwykle solidny. Bardzo przydatny przy pojedynkach główkowych.

Piotr Tomasik 7,18 - Tym razem zaczął na lewej obronie, później jednak przeszedł do przodu z korzyścią dla drużyny. Zmarnował "setkę" po przerwie, ale fantastycznie zrehabilitował się w dogrywce.

Tomasz Kowalski 5,18 - Najsłabszy na boisku. Przez 55 minut nie przeprowadził ani jednej udanej akcji.

Radosław Pruchnik 7,18 - Wraca do wysokiej formy. Szkoda tylko, że popsuł kilka dośrodkowań z rzutów rożnych. Na początku rundy to była jego mocna broń.

Mateusz Szwoch 7,88 - Momentami oglądanie jego gry to sama przyjemność. Zagranie piętą przy bramce na 3:1 można przewijać w nieskończoność. O tym, jak się rozwija najlepiej świadczy ofiarny wślizg w dogrywce i wygrany pojedynek główkowy w naszym polu karnym. To symbol metamorfozy młodego rozgrywającego Arki.

Paweł Wojowski 7,02 - Najlepszy do tej pory występ w Arce. W pierwszej połowie raził nieudanymi dryblingami, ale po zmianie stron i w dogrywce grał bardzo dobrze. W końcu jego gra przyniosła wymierne efekty. Przy rzucie karnym zaliczył kluczowe podanie, a w dogrywce "zrobił" czerwoną kartkę Bledzewskiego, umiejętnie wyczekując podanie na swojej połowie.

Arkadiusz Aleksander 7,14 - Miejmy nadzieję, że gol strzelony... Bartoszewiczowi stanowił przełamanie snajpera Arki.

Bartosz Ślusarski 7,96 - Jakość w grze Arki. Po ważnych golach, tym razem dwie asysty. Szkoda, że nie zagra w pierwszym meczu półfinałowym.

Adrian Budka 6,66 - Cichy bohater rundy. Druga asysta w bardzo ważnym momencie. Tomasikowi dał tak zwaną "piłkę na nos".

Marcin Radzewicz 5,54 - Nieco lepiej niż w lidze, ale to wciąż nie jest ten "Radza", na którego czekamy.