Ekstraklasa

Legia Warszawa – Lech Poznań

Hit przy Łazienkowskiej obejrzało ponad 28 tysięcy kibiców. Kolejorz do Warszawy przybył w sile 1700 kiboli prezentując tradycyjnie bardzo dobry doping. Obie drużyny tego dnia nie ultrasują, jednak Lech prezentuje się w jednakowych szalikach na wzór flagi „DESPERADOS”. Do tego wywiesza transparent "Mari pamiętamy".

Korona Kielce – Pogoń Szczecin

Korona prezentuje oprawę składającą się z sektorówki z wizerunkiem czaszki, która miała nałożoną czapkę kucharską z herbem Korony. Wszystko to uzupełniły hasła rozwieszone na trybunie:  „Łamiemy przepisy”, „5kg świec, 16 ow, 500 flag” oraz machajki i duża ilość pirotechniki. Po meczu zarząd wydał oświadczenie w sprawie zamknięcia młyna Korony na mecz z Cracovią. Pogoń do Kielc przybyła w sile 378 kibiców.

Cracovia – Widzew Łódź

Widzew po sytuacji w Gdańsku ma zakaz wyjazdowy, wobec czego zabrakło ich w Krakowie. Cracovia prezentuje transparent „ Mari PAMIĘTAMY 30.03.2003”.

Lechia Gdańsk – Piast Gliwice

W Gdańsku obecna ok. 30 osobowa grupa Piasta z trzema flagami.

I liga

Miedź Legnica – GKS Katowice

GieKSa do Legnicy przyjechała w sile 647 osób z czego 40 to kibice Górnika Zabrze, 15 JKS Jarosław i 7 Banika Ostrava. Na początku drugiej połowy goście prezentują oprawę, na którą składała się sektorówka, złote sreberka oraz transparent na płocie „Szaleńcy z Bukowej”.

Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn

W Niepołomicach melduje się 17 kibiców Stomilu, wspieranych przez 43 osobową grupę Hutnika, która na mecz dociera w drugiej połowie. Goście nie prowadzili ciągłego dopingu, a ograniczali się do pojedynczych okrzyków.

Dolcan Ząbki - Wisła Płock

W klatce zasiadło 150 kibiców plus 30-40 osób, które nie weszły.

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz

Na naszych sektorach zasiada delegacja 20 kibiców Sandecji. Na początku spotkania prezentujemy kartoniadę przedstawiającą krzyż oraz sektorówkę śp. Mariego. Szersza relacja tutaj:

Niższe ligi

Chrobry Głogów - Ostrovia

Gospodarzy w młynie 250-300 osób, goście przyjechali dwoma autokarami + auta i było ich 92. Z obu stron pirotechnika