Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 3:1 (Wardziński 9', Koziara 36', Bach 90')

Arka II: Dawid Kędra – Glauber (46’ Przemysław Stolc), Dawid Kubowicz, Radosław Robakowski, Maciej Dampc – Damian Mosiejko, Dawid Patelczyk – Robert Sulewski (46’ Jakub Bach), Maciej Koziara (68’ Michał Fierka), Michał Jankowski – Maciej Wardziński (85’ Paweł Kowalczyk)

Arka II objęła prowadzenie w 9 minucie po serii błędów zawodników Kaszubii, między innymi bramkarza Macholi, który grał niegdyś w juniorach Arki. W 36 minucie po raz drugi pokazał, że jego odejście nie było stratą dla Arki, odbijając piłkę pod nogi Koziary, który skorzystał z prezentu. To był debiut Maćka w rezerwach i od razu okraszony golem. W 90 minucie goście zdobyli kontaktową bramkę, ale po chwili ze złudzeń pozbawił ich Bach, wykorzystując podanie Mosiejki. Dzięki tej wygranej nasze rezerwy awansowały na 9. miejsce w tabeli III ligi.