Polonia Gdańsk - Arka II Gdynia 1:6 (F. Patok 10', Mosiejko 25' Bach 30' 80, Skrzypczak 70' 75)

Arka II: Dawid Kędra (46’ Kamil Kotkowski) – Glauber (46’ Kamil Godula), Tomasz Wojcinowicz (46’ Daniel Lisowski, 55’ Mateusz Skrzypczak), Przemysław Szur, Maciej Borski (60’ Jakub Nowakowski) – Damian Mosiejko (46’ Jan Dźwigała), Michał Gałecki (46’ Patryk Regulski) – Robert Sulewski (46’ Dawid Tomczak), Maciej Koziara (20’ Jakub Bach), Paweł Brzuzy (46’ Konrad Kupczyk) – Fatok Patok (30’ Jakub Bartlewski, 60’ Krystian Patok)

Trener Grzegorz Witt ponownie dostał bardzo solidne wsparcie z pierwszej drużyny. Razem z rezerwami do Gdańska pojechali między innymi Gałecki, Koziara czy Szur. W I połowie grająca w silnym zestawieniu Arka II nie dała żadnych szans spadkowiczowi z III ligi, aplikując mu trzy bramki. Pierwsza była autorstwa Filipa Patoka, a kolejne zdobyli Damian Mosiejko i Jakub Bach. Co ciekawe, w bramce Polonii stali.. golkiperzy Arki, bo rywal nie dysponował własnym bramkarzem. Niestety, kontuzji doznał Maciej Koziara i musiał przedwcześnie opuścić plac gry. Młody pomocnik Arki ma krwiaka w okolicach kostki i czeka go na pewno kilka dni przerwy w treningach.

Po zmianie stron Arkowcy jeszcze bardziej przycisnęli, strzelając kolejne gole. Łącznie zatrzymali się na sześciu trafieniach, pozwalając rywalowi jedynie na bramkę honorową. I w tej części gry nie obyło się bez ofiar. Urazu mięśniowego doznał środkowy obrońca Daniel Lisowski.