Oceny piłkarzy Arki za mecz z Sandecją:

Łukasz Skowron 5.72 - Jeden bardzo poważny błąd, po którym Arkę musiał ratować Sobieraj. Dobrze zachował się przy kilku strzałach. W 53 minucie to on uratował Arce wynik, zatrzymując strzelającego z kilku metrów Grzeszczyka. Początkowo wydawało się, że niezbyt dobrze odbił piłkę przy bramce, ale tutaj nawalili raczej koledzy, którzy go nie zaasekurowali.

Łukasz Kowalski 4.89 - Stracona bramka w największym stopniu obciąża jego konto. Bębenek zrobił z nim niestety co chciał. Najpierw "Kowal" łatwo dał się ograć przy linii, a w polu karnym został złapany na prosty zwód typu "zakos". W kilku innych fragmentach gry mało pewny. Jedyne udane zagranie w ofensywie to dobre dośrodkowanie na głowę Abbotta.

Michał Marcjanik 6.08 - Dobry mecz i w naszym odczuciu trochę za niska ocena. Wykonał mnóstwo pracy, walcząc z silnym Traore i przeważnie radził sobie w tych pojedynkach.

Krzysztof Sobieraj 6.68 - Co najmniej ocena w górę za wybicie piłki z linii bramkowej, ale na jego i Marcjanika konto idzie to, z jaką łatwością Grzeszczyk wbiegł na 5. metr przy sytuacji sam na sam ze Skowronem. Środkowi obrońcy nie mają prawa dopuścić rywala w tę strefę przed bramką.

Marcin Warcholak 6.13 - Przed przerwą naraził zespół trzema prostymi stratami piłki przy linii bocznej. Po przerwie wyglądało to już naprawdę dobrze. Grał tak, jak potrafi - dużo rajdów wzdłuż linii, wyrzuty na 5-7. metr. Szkoda, że zespół nie zrobił z nich użytku. Trzeba przyznać, że zadanie było nieco utrudnione, bo w bramce Sandecji stał dwumetrowy Kozioł.

Antoni Łukasiewicz 5.73 - Solidny występ. W bardzo słabej pierwszej połowie chyba najlepszy zawodnik Arki. Po przerwie nie był już tak aktywny, bo Arka głównie atakowała.

Bartosz Ława 6.22 - występ oceniony w całości w tym miejscu.

Aleksander Jagiełło 4.86 - W ocenie kibiców dość słaby mecz Olka. Brakowało na pewno wygranych pojedynków 1 na 1 i strzałów na bramkę. Czyli konkretów. Dobrze, że spróbował kilka razy dośrodkować, bo to jego silna strona. Wciąż liczymy na więcej.

Grzegorz Lech 3.08 - Żaden zawodnik nie miał nigdy niższej noty, wyłączając tych ukaranych czerwoną kartką. To mówi samo za siebie. Tak nie można grać w Arce.

Antonio Calderon 3.55 - Niewiele lepiej od Lecha. Musi się bardziej starać, musi szybciej grać piłką.

Paweł Abbott 5.99 - Gol na przełamanie, to cieszy. Świetnie zachował się przy sytuacji Ławy z ostatniej minuty. Poprawny występ, mimo niewielu prób dośrodkowań od kolegów.

Michał Nalepa 6.15 - Dobrze wszedł w drugą połowę, od razu widać było, że nie będzie statystą. Wykorzystał jeden ze swoich atutów - dośrodkowanie ze stojącej piłki. W Jaworznie do pierwszego składu za Lecha.

Paweł Wojowski 6.7 - Najwyższa średnia. Rozruszał grę Arki. Podoba nam się, że nie boi się gry do przodu, dryblingu. W jednej z takich akcji wypracował rzut wolny, po którym padł gol. Wraca do formy z rundy wiosennej.