Arka Gdynia - Drawa Drawsko Pomorskie 2:3 (Szur 29' 41' - Bielecki 67', Galoch 75', Magnuski 85')

Pierwsza warta odnotowania akcja to strzał w poprzeczkę Calderona w 24 minucie z 15 metra - rzut wolny pośredni. 5 minut później Szur umieścił piłkę w siatce po rzucie rożnym w wykonaniu Marcusa. W 41 minucie wrzutka Calderona i ponownie na listę strzelców wpisuje się Szur! W 42 minucie Marcus otrzymuje czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie (kopnięcie rywala) - Arka w drugiej połowie gra w 10.

Po przerwie na murawie meldują się Robert SulewskiMichał Szubert w miejsce Antonio CalderonaMacieja Koziary. W 56 minucie goście bliscy zdobycia kontaktowego gola - z pustej bramki wybija Przemysław Szur! Brawo! Z racji gry w przewadze gości - mecz rozgrywany był w większości na naszej połowie - na całe szczęście piłkarze Drawy byli dziś mocno nieskuteczni. W 62 minucie od utraty bramki ratuje nas Miszczuk - Drawa w natarciu. Po wrzutce na 5 metr Bielecki zdobywa kontaktową bramkę w 67 minucie. 74 minuta - za Michała Gałeckiego wchodzi Maciej Wardziński. Na kwadrans przed końcem gry Drawa strzela wyrównującego gola - Galoch w sam środek bramki ... Po takim naporze musiało do tego dojść - 85 minuta i Drawa obejmuje prowadzenie - strzelcem gola Magnuski.