Dolcan Ząbki pokonał 2:1 Widzew Łódź w zaległym meczu z 19. kolejki. W pierwszej części gry optyczną przewagę miał Widzew, ale nic z niej nie wynikało. Po przerwie niespodziewanie to widzewiacy wypracowali sobie przewagę jednej bramki i równie niespodziewanie ją po minucie stracili. W 69 minucie Rafał Grzelak zdobył dla Dolcanu zwycięską bramkę. Przy obu trafieniach dla gospodarzy spory udział miał doświadczony obrońca Widzewa Kosuke Kimura, którego niemal wszystkie media awizowały w gronie najciekawszych transferów I ligi. Jak widać, nie zawsze dobre CV i ogranie na międzynarodowej arenie świadczy o przydatności danego zawodnika.

Dolcan wygrał trzeci mecz po przerwie zimowej i zrównał się punktami z Arką. Widzew traci aż 14 punktów do bezpiecznej lokaty i w sobotę zagra być może mecz ostatniej szansy z Arką. Dzisiejsze zawody z trybun obserwował przebywający na kursie UEFA PRO Grzegorz Niciński. Szkoleniowiec Arki wyciągnie na pewno właściwe wnioski i jutro przekaże je drużynie.