Oceny piłkarzy za mecz z Zawiszą Bydgoszcz:

Konrad Jałocha 6.61 - Super debiut bramkarza wypożyczonego z Legii Warszawa. Obrona strzałów Nykiela w pierwszej połowie i Drygasa z drugiej to klasa sama w sobie. Wykorzystał wzrost i zasięg ramion. Świetnie zachował się też przy główce Lewickiego. Ocena redakcji: 7.5

Tadeusz Socha 6.08 - Po zmianie stron często był osamotniony, zwłaszcza w końcówce, gdy musiał kilka razy grać jeden na jednego z Żylskim i Alvarinho. Przeciętny występ, spodziewamy się w kolejnych meczach większej aktywności na połowie rywali. Ocena redakcji: 5

Michał Marcjanik 5.82 - W końcówce I połowy za łatwo pozwolił oddać Lewickiemu strzał głową, w kilku innych sytuacjach też nie był najlepiej ustawiony. Przy golu Drygasa mógł podobnie jak Nalepa "pojechać na tyłku", bo widział, że pomocnik gości szykuje się do strzału. Dostanie na pewno kilka meczów kredytu zaufania, ale w rezerwie czeka Alan. Ocena redakcji: 5

Krzysztof Sobieraj 6.22 - Dobry, pewny występ kapitana Arki. Wyszło doświadczenie w pojedynkach z Lewickim, często przecinał dośrodkowania, dobrze przyblokował go przy niebezpiecznym dośrodkowaniu w końcówce meczu. Najlepszy z całej formacji obronnej. Ocena redakcji: 6.5

Marcin Warcholak 5.99 - Kapitalne dośrodkowanie przy bramce, ale trochę zbyt rzadko udaje mu się tak podać kolegom. Ma potencjał by zostać czołowym lewym obrońcą ligi, nadal jednak do poprawy gra w obronie i precyzja dośrodkowań z biegu. Ocena redakcji: 6

Antoni Łukasiewicz 6.04 - Podobnie jak w zeszłym sezonie. W sparingach dzielił i rządził, a w lidze zagrał bardzo dyskretnie. Tej klasy zawodnik musi brać na siebie większy ciężar przy rozegraniu. W Płocku będzie mógł sprawdzić się na tle solidnego Rogalskiego i liczymy, że wyjdzie ze starcia zwycięsko. Ocena redakcji: 5

Michał Nalepa 6.00 - Nie udźwignął do końca presji meczu z silnym rywalem i zagrał słabiej niż tydzień temu z Pogonią. Zwłaszcza pierwszy kwadrans nerwowy. Plus za wybicie piłki z linii bramkowej po strzale Stawarczyka, minus za bardzo niecelne strzały z dystansu. Ocena redakcji: 5

Marcus da Silva 5.53 - O wykonaniu rzutu karnego powiedziano już wszystko, ale warto zauważyć, że był to moment, od którego Marcus znacznie obniżył poziom gry. Do 30 minuty najlepszy na boisku, potem jeden z najsłabszych. Trener Rumak potrafił po przerwie zneutralizować naszego asa. Ocena redakcji: 5

Rafał Siemaszko 7.48 - Wejście smoka do Arki. Ma instynkt napastnika, piłka go szuka, co udowodnił przy bramce. Szybko opadł jednak z sił, druga połowa słabsza. Ocena redakcji: 7

Michał Renusz 5.37 - Jeśli trener Niciński był zadowolony z jego występu, to ma chyba za małe wymagania w stosunku do Renusza. My mamy znacznie większe, bo to zawodnik z papierami na czołowego skrzydłowego ligi, a póki co w Arce nie ma jeszcze ani jednej asysty... Ocena redakcji: 4.5

Paweł Abbott 6.72 - Najlepszy mecz w Arce doświadczonego napastnika. Trener puścił mu w zapomnienie poprzedni sezon, patrząc tylko na obecną formę i "Ubot" odpłacił się dobrą grą. Tyłem do bramki nie ma sobie równych, kilka razy efektownie "obrócił" grę do boków, wypracował karnego. Szkoda zmarnowanej szansy na 2:1 i tych kilku kilogramów, które nie pozwalają mu czasami nadążyć za szybkimi skrzydłowymi. Ocena redakcji: 7