Stal Mielec została zatrzymana przez Legionovię, chociaż i tak miała dużo szczęścia, zdobywając bramkę, która nie powinna zostać uznana. 90 minut na boisku spędził Robert Sulewski. Nasz wychowanek miał za rywala świetnego Hiszpana Omara Monterde. Lewoskrzydłowy z Walencji to jeden z najlepszych piłkarzy zza granicy, którzy pojawili się w ostatnich latach w ligach niższych od ekstraklasy. Warto zapamiętać jego nazwisko, bo w Legionowie nie pogra zbyt długo.

Nieco gorzej poszło Gryfowi Wejherowo. Porażka 0:2 w Puławach oznacza spadek na 13. miejsce w tabeli, a wynik na pewno nie ułatwi zagrzania miejsca w pierwszym składzie Przemkowi Szurowi. Nasz stoper zagrał 90 minut obok swojego imiennika Kostucha. Debiut w pierwszym składzie niestety wypadł na trudnym terenie, bo Wisła Puławy dysponuje bodaj najlepszym duetem napastników w II lidze. Zarówno Jarosław Niezgoda, jak i Konrad Nowak tym razem zdobyli po bramce, chociaż główną winę ponosi bramkarz Gryfa, Wichman. Przez 80 minut na boisku przebywał Maciej Dampc, potem zmienił go nasz były piłkarz Kamil Godula. Niestety, Maciek nie zaliczy meczu do udanych. Miał spory udział przy drugim golu, gdy zbyt łatwo dał się ograć Szczotce.

90 minut w starciu z Polonią Warszawa zanotował Dawid Kędra, który na razie wypożyczenie do Świtu Nowy Dwór może uznać za udane. Tym razem padł wynik 1:1.