Wypożyczeni przez Arkę zawodnicy nie mieli w ten weekend zbyt wielu powodów do zadowolenia. Stal Mielec przegrała w Kołobrzegu, a zwycięskiego gola dla Kotwicy strzelił nasz wychowanek Mateusz Kołodziejski. Robert Sulewski zagrał tradycyjnie 90 minut. W takim samym wymiarze czasowym przebywał na boisku Przemysław Szur, który jednak też nie może mieć powodów do zadowolenia. Przy golu na 0:1 stoperom Gryfa uciekł sprytnie Kamil Zapolnik i dobił strzał odbity od słupka. Następnie dwa gole autorstwa Krzysztofa Wickiego przywróciły Gryfa na właściwe tory, aż nadeszła 94 minuta, gdy Olimpia wyrównała stan gry. 73 minuty na boisku spędził Maciej Dampc. Trener gospodarzy nie był zadowolony z wyniku, bo Gryf po tym remisie znalazł się tuż nad strefą spadkową. Mecz z trybun obserwował pierwszy trener Arki - Grzegorz Niciński.

W tym miejscu kibice Arki mogą znaleźć tabelę II ligi wraz ze szczegółowymi statystykami (asysty, klas. kanadyjska), których nie znajdziecie nigdzie indziej w Internecie.