Robert Sulewski zagrał w spotkaniu na szczycie II ligi, w którym Stal Mielec zremisowała 1:1 z Radomiakiem. Robert kolejny raz rozegrał pełne 90 minut, i ma na koncie komplet występów w barwach drugoligowca w tym sezonie (wszystkie od pierwszej do ostatniej minuty). Stal z 27 punktami na koncie prowadzi w tabeli II ligi.

Na drugim końcu tabeli znalazł się Gryf Wejherowo, który przegrał drugi raz z rzędu 0:4. W debiucie na ławce trenerskiej Piotra Rzepka postawił tym razem na Macieja Dampca (90 minut i żółta kartka), a Przemysław Szur spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Gryf nie wygrał już od ośmiu spotkań, zdobywając w nich zaledwie jeden punkt. Za tydzień do Wejherowa przyjeżdża Znicz Pruszków, czyli drużyna, która na wyjeździe jeszcze nie przegrała.

Dawid Kędra po trzech spotkaniach bez wpuszczonego gola w końcu musiał wyjąć piłkę z siatki. Świt Nowy Dwór Mazowiecki przegrał 0:3 z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Wypożyczony z Arki bramkarz zagrał pełne 90 minut. W tym sezonie Dawid opuścił tylko jedno spotkanie, i ma na koncie 11 meczów, 10 wpuszczonych i 1 strzeloną bramkę.