Grzegorz Niciński (trener Arki):

W przerwie powiedzieliśmy sobie, że musimy być bardziej zdecydowani i agresywni. Potem strzeliliśmy na 2:0 i 3:0 . Jesteśmy na dobrej drodze i w dobrej dyspozycji, i chcemy utrzymać tę formę.

Mamy w kadrze wielu dobrych zawodników. Miro Bożok nie grał od 4 spotkań. Gdy wszedł po przerwie, zagrał dobrze, dał nam coś więcej i pociągnął naszą grę. Przesunąłem Formellę na prawą stronę, była to zmiana taktyczna, a Marcus na pewno nie został zmieniony za karę. Rywalizacja w drużynie podnosi też podnosi poziom sportowy.

Marcin Sasal (trener Pogoni):

Macie szczęście że ja nie mam szczęścia do tego stadionu. To było nasze najsłabsze z ostatnich spotkań, ale też Arka oczywiście zagrała dobrze. Liczyłem, że zagramy lepiej. Wiedzieliśmy jak Arka gra, ale i tak oni wykorzystali swoje sytuacje. Po bramce na 2:0 można było zakończyć mecz bo nie mogliśmy nic zrobić. Gratuluję, zrobiliście wiele żeby awansować i jesteście na dobrej drodze do Ekstraklasy.

Liczę, że Arka zagra do końca i powalczy z zespołami z którymi my będziemy walczyć o utrzymanie.