Brda Przechlewo - Arka II Gdynia 2:1 (17', 72' - Mosiejko 70')

Arka II: Kamil Kotkowski - Jakub Izdebski, Daniel Lisowski, Błażej Niciński (78' Szymon Nowicki), Jakub Wawszczyk - Adam Wolak (46' Patryk Regulski), Damian Mosiejko - Jakub Kłosowski, Maksymilian Hebel (69' Kamil Wośk), Mateusz Czapłygin (40' Jakub Bach) - Mateusz Węsierski

Robert Wilczyński zabrał do Przechlewa skład wzmocniony między innymi Mosiejką czy Kotkowskim, niestety nie okazał się on wystarczający na 12. zespół IV ligi - Brdę Przechlewo. Gospodarze bronią się rozpaczliwie przed spadkiem (na dwie kolejki przed końcem są pod kreską - red.), ale dziś okazali się o bramkę lepsi. Z gry więcej miała Arka II, która od 17 minuty musiała odrabiać straty. Dobrą okazję zmarnował w 32 minucie Hebel, przegrywając w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Po zmianie stron pudłowali ponownie Bach i Węsierski. Dopiero w 70 minucie wyrównał najbardziej doświadczony z nich - Mosiejko. Niestety, gospodarze już po chwili odzyskali prowadzenie, chociaż zdaniem obserwatorów gol padł ze spalonego. Tym samym dla Arki II to koniec sezonu i nasza młodzież nie powalczy o pierwsze trofeum w seniorskiej piłce.

Finałowym rywalem Brdy będzie Pogoń Lębork z Maciejem Wardzińskim w składzie. Dziś pokonała 5:2 Polonię Gdańsk, a nasz wychowanek zdobył dwie bramki.