Arka II Gdynia - Jaguar Gdańsk 1:4 (Ziarkowski 11' - Sukhoruk 29', Podkański 34', Prusaczyk 82'k, 90')

Arka II: Arkadiusz Moczadło - Wiktor Babiński, Damian Mosiejko, Krzysztof Bednarski, Krzysztof Krakowiak - Bartosz Nowicki, Oskar Sikorski - Krystian Ziarkowski, Mateusz Klecha, Mikołaj Gabor - Dorian Affeld

Tak młodego i mało doświadczonego składu trener Robert Wilczyński nie wystawił prawdopodobnie nigdy. Nazwiska większości zawodników z pewnością nic nie mówią nawet kibicom, którzy regularnie zaglądają na mecze rezerw Arki Gdynia. Większość zawodników to juniorzy z roczników 98 i 99, a wśród nich debiutujący na tym szczeblu Ziarkowski i Klecha.

W tej sytuacji spotkanie ze zgraną ekipą Jaguara jawiło się jako spore wyzwanie. Mecz jednak rozpoczął się od mocnego uderzenia Arkowców. W 11 minucie na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Krystian Ziarkowski. Później niestety strzelali już tylko goście, którzy na prowadzenie wyszli już przed przerwą. Wynik podwyższył strzałem z rzutu karnego Adam Prusaczyk, a tuż przed koncem meczu Jaguar zdobył jeszcze czwartą bramkę.

Po tej porażce Arka II spadła na 9. miejsce w tabeli. Liderem jest Kaszubia Kościerzyna, która wyprzedza Wierzycę Pelplin, Orkana Rumia i Powiśle Dzierzgoń lepszym bilansem bramek. Wszystkie te zespoły zgromadziły po 10 punktów w czterech meczach.