Pełne spotkanie rozegrał w I lidze Szymon Lewicki (Podbeskidzie), dla którego był to już trzeci z rzędu mecz w wymiarze 90 minut. Klub z Bielska-Białej uległ na własnym boisku Stali Mielec. Posadę szkoleniowca górali stracił były trener Arki, Dariusz Dźwigała, pod którego wodzą Podbeskidzie zgromadziło 15 punktów w 12 spotkaniach, a także nie potrafiło zwyciężyć w ostatnich 4 meczach.

Tradycyjnie w pierwszym składzie Pogoni Siedlce pojawił się Grzegorz Tomasiewicz, który rozegrał 90 minut w wyjazdowym meczu z GKS-em Katowice. Pogoń uległa gospodarzom 0:1.

Z pięciu piłkarzy Arki wypożyczonych do klubów drugiej ligi na boisku pojawiło się dwóch. Jakub Bach rozegrał całe spotkanie, a Sebastian Szerszeń (obaj Olimpia Zambrów) został zmieniony w 55. minucie zremisowanego 1:1 meczu z liderem rozgrywek, Rakowem Częstochowa.

Mateusz Czapłygin (Błękitni Stargard) pauzował za kartki, a jego klub uległ Polonii Bytom. W akcji nie zobaczyliśmy również Adama Wolaka z Olimpii Elbląg (wygrana 4:2 z Radomiakiem). Gryf Wejherowo pokonał u siebie 2:1 Legionovię, ale na boisku nie pojawił się Dawid Tomczak. Klub ze Wzgórza Wolności zajmuje wysokie 5. miejsce w tabeli II ligi, ze stratą 2 punktów do lokaty dającej awans.

Na boiskach III ligi pojawili się kolejni wypożyczeni z Arki zawodnicy. Błażej NicińskiPatryk Regulski wyszli w podstawowym składzie KS-u Chwaszczyno w wyjazdowym meczu z Sokołem Kleczew. Goście mimo objęcia prowadzenia przegrali to spotkanie 1:3. Maksymilian Hebel pauzował tym razem z powodu nadmiaru żółtych kartek.

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie pokonała 4:1 Sokoła Ostróda. W barwach gospodarzy standardowo pełne spotkanie rozegrał Tomasz Wojcinowicz, który może w tym sezonie pochwalić się kompletem rozegranych minut w lidze. W drużynie gości nie zagrał Kamil Kotkowski, który stracił miejsce w składzie po 9. rundzie gier. Nie zagrał też drugi z wypożyczonych do 3. ligi bramkarzy, czyli Dawid Kędra (Lechia Tomaszów Mazowiecki).