Arka - FK Čukarički 1:0 (Marcus 44')

Arka:

I połowa: Konrad Jałocha - Tadeusz Socha, Przemysław Stolc, Michał Marcjanik, Adam Marciniak - Marcus da Silva, Antoni Łukasiewicz, Dominik Hofbauer, Miroslav Bożok - Mateusz Szwoch - Przemysław Trytko

II połowa: Konrad Jałocha - Damian Zbozień, Dawid Sołdecki, Krzysztof Sobieraj, Marcin Warcholak - Adrian Błąd, Yannick Sambea, Michał Nalepa, Dariusz Formella - Mateusz Szwoch (73' Przemysław Trytko) - Josip Barišić

FK Čukarički:

I połowa: Nikola Petrić - Petar Jovanović, Stefan Živković, Đorđe Đurić, Asmir Kajević, Petar Bojić, Darko Zorić, Dragoljub Srnić, Nemanja Obradović, Alen Mašović, Ognjen Ožegović

II połowa: Filip Pajović - Sava Radić, Đorđe Bašanović, Dušan Lagator, Saša Jovanović, Marko Tomić, Obeng Regan, Nemanja Milojević, Igor Matić - Aleksandar Jevtić, Ismaël Béko Fofana

W trzecim sparingu na Cyprze Arka mierzyła się z trzecią drużyną ubiegłego sezonu serbskiej ekstraklasy - FK Čukarički. W wyjściowym składzie Arki pojawił się wracający do Gdyni Przemysław Trytko. Parę stoperów utworzyli tym razem Michał Marcjanik i Przemysław Stolc. Dominik Hofbauer został cofnięty do środka pola, a za napastnikiem operował Mateusz Szwoch. Do 44. minuty spotkania utrzymywał się bezbramkowy remis, choć Arkowcy oddali kilka celnych strzałów w kierunku bramki rywali. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, błąd rywali wykorzystał Marcus, który przy nieporozumieniu bramkarza i obrońcy przejął piłkę i skierował ją do pustej bramki. Arka schodziła na przerwę prowadząc 1:0.

W drugiej połowie na placu zostali Jałocha i Szwoch, a poza nimi pojawiło się dziewięciu nowych zawodników, w tym debiutujący w Arce Josip Barišić. Na skrzydłach wystąpili Adrian Błąd i Dariusz Formella. W 73. minucie na boisku ponownie pojawił się Przemysław Trytko, który zmienił Mateusza Szwocha i Arka grała na dwóch napastników. Arkowcy oddali w spotkaniu dużo strzałów celnych, ale w drugiej połowie nie udało się już zaskoczyć Pajovicia. Po wygranych z KS-em Chwaszczyno i Atlantasem Kłajpeda było to już trzecie zwycięstwo Arkowców w trakcie zimowych przygotowań.