Arka Gdynia - Wisła Płock 0:2 (Magdoń 14' Grudzień 82')

Arka: Dawid Kędra (46' Michał Szromnik) - Adrian Budka (46' Sławomir Cienciała), Michał Marcjanik (46' Radosław Robakowski), Kamil Juraszek (46' Krzysztof Sobieraj), Piotr Tomasik (46' Glauber) - Michał Jankowski (46' Robert Sulewski), Michał Rzuchowski (46' Michał Nalepa), Tomasz Jarzębowski (46' Radosław Pruchnik), Paweł Wojowski (46' Marcin Radzewicz) - Mateusz Szwoch (46' Gabriel Avans) - Arkadiusz Aleksander (46' Michał Szubert)

Wisła: Seweryn Kiełpin (46' Daniel Szczepankiewicz) - Fabian Hiszpański (46' Cezary Stefańczyk), Paweł Magdoń (46' Marko Radić), Bartłomiej Sielewski, Dawid Abramowicz (46' Kamil Hempel) - Krzysztof Janus (46' Łukasz Kacprzycki), Jacek Góralski (76' Damian Dombrowski), Piotr Wlazło, Filip Burkhardt (46' Albert Taar), Paweł Kaczmarek (46' Tomasz Grudzień) - Marcin Krzywicki (46' Łukasz Sekulski).

90' - Koniec meczu.

89' - Ładnie zabrał się z piłką Nalepa, próbował zagrać prostopadle do Radzewicza. Podanie przeciął w ostatniej chwili obrońca.

82' - W kontrowersyjnych okolicznościach pada drugi gol dla Wisły. Po pięknym woleju Grudzień zdobywa bramkę, której sędzia początkowo nie uznaje, dopiero po interwencji prawie całej drużyny wskazuje na środek boiska.

75' - Znów spora przewaga Arki. Tym razem świetnie ruszył Cienciała, ale dośrodkowanie na 10. metr wybili obrońcy.

73' - Niewiarygodna akcja Sobieraja. Przebiegł z piłką 40 metrów, wystawił Szubertowi, ten jednak strzela prosto w bramkarza. Po chwili próbował jeszcze Pruchnik.

71' - Powinno być 2:0 dla Wisły. Po sekwencji błędów Arkowców, do 100% sytuacji doszedł napastnik gości. Na szczęście nie ma bramki.

68' - Próba gry 1 na 1 Szuberta, lepszy obrońca. Szkoda, bo mógł wyjść sam na sam z bramkarzem.

66' - Z 25 metrów uderzał Sulewski, bramkarz zbija na róg. Głośne brawa za decyzję od Sobiego :)

65' - Do środka zbiegł Sulewski, podał do Radziewicza, który utknął przy próbie dryblingu. Arka powoli przejmuje inicjatywę.

64' - Drugi faul Nalepy w strefie obronnej Arki. Widać, że mu bardzo zależy. Wisła po przerwie nie egzekwuje stałych fragmentów już tak skutecznie.

63' - Pewnie na środku obrony grają po przerwie Sobieraj z Robakowskim. Wszystkie interwencje na plus.

60' - Wisła nieznacznie lepsza po przerwie. Na razie w II połowie bez choćby jednego strzału.

55' - Oba zespoły raczej mają problemy z dłuższym utrzymaniem piłki. W Arce gra aktualnie aż trzech zawodników z rezerw i dwóch testowanych, jednak mecz jest wyrównany.

51' - Faul na Sulewskim. Dorzucał Radzewicz, ale za nisko.

50' - Spokojny początek II połowy.

46' - Zaczęliśmy. Arka wyszła nową jedenastką.

45' - Koniec I połowy.

44' - Szwoch świetnie znalazł Budkę, który przełożył piłkę na prawą nogę i uderzył bardzo niecelnie.

42' - Mizerny występ Jankowskiego. Kontaktów z piłką miał mniej niż Szwoch czasami w jednej akcji.

39' - Kontra 3 na 2 zatrzymana ofiarnie przez Tomasika.

38' - Znów aktywny Szwoch. Tym razem w polu karnym zakręcił dwoma obrońcami, trzeci wybił mu piłkę na róg.

37' - Zamieszanie po rzucie rożnym Szwocha. Najpierw wybił Magdoń, a przebitka wpadła w ręce bramkarza.

36' - To musiało być 1:1. Szwoch przejął piłkę, zagrał do Aleksandra, który przegrał pojedynek oko w oko z bramkarzem Wisły.

32' - Nieciekawy fragment gry. Po dwóch dobrych, szybkich sparingach, tym razem tempo jest bardzo wolne.

28' - Dobra szansa Wisły. Po stracie Jankowskiego ruszył Krzywicki, wyłożył piłkę Burkhardtowi, który uderzył jednak nad bramką Kędry.

25' - Lewą stroną skontrowała Wisła, ale Kędra dobrze wyłapał dośrodkowanie.

23' - Pierwszy strzał Arki. Próbował Tomasik z 30 metrów, w ręce bramkarza.

20' - Łatwo uwolnił się Janus, ale przeciągnął dośrodkowanie i od bramki Kędra.

17' - Znów Wojowski z Tomasikiem, który wywalczył drugi korner. I znów bez efektu.

16' - Arka utrzymuje się bardzo długo przy piłce, ale póki co nie oddaliśmy nawet strzału.

14' - I gol dla Wisły! Świetne dośrodkowanie Kaczmarka zamienia na bramkę Paweł Magdoń.

14' - Po dłuższej chwili chaosu w środku pola, faul Rzuchowskiego na Janusie przed polem karnym Arki.

9' - Pierwszy róg dla Arki po akcji Tomasika z Wojowskim. Bez efektu.

8' - Dobry odbiór Rzuchowskiego w środku pola, ale powstrzymał go faulem pomocnik Wisły.

6' - Jacek Góralski minął kilku Arkowców, ale jego dośrodkowanie na 7. metr wybili obrońcy.

2' - Pierwsza wrzutka w pole karne Wisły, ale Wojowskiego uprzedza jeden ze stoperów.

1' - Od środka rozpoczyna grająca na biało Arka. Nafciarze w niebieskich koszulkach.