Statystyki III liga, gr. IV Sezon 2023/2024
9
Damian Bawor
(Czarni Połaniec),
Karol Futa
(Świdniczanka Świdnik),
Rafał Kursa
(Avia Świdnik),
Dawid Lisowski
(Siarka Tarnobrzeg),
Grzegorz Marszalik
(Wiślanie Jaśkowice),
Michał Nawrot
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Cassio Santiago de Almeida
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Michał Stasz
(Karpaty Krosno),
Mateusz Załucki
(Czarni Połaniec)
8
Szymon Adamski
(Unia Tarnów),
Szymon Bednarz
(Wisłoka Dębica),
Michał Czekaj
(Garbarnia Kraków),
Franck Djoulou
(Karpaty Krosno),
Rafał Dobrzyński
(Avia Świdnik),
Denis Favorov
(Wieczysta Kraków),
Jacek Góralski
(Wieczysta Kraków),
Krzysztof Iwanicki
(Wisłoka Dębica),
Mateusz Jarzynka
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Ołeh Marczuk
(Chełmianka Chełm),
Damian Mężyk
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Marcin Michota
(Podhale Nowy Targ),
Tomasz Mucha
(Czarni Połaniec),
Paweł Oziębło
(Sokół Sieniawa),
Kamil Rozmus
(Avia Świdnik),
Karol Wajs
(Karpaty Krosno),
Konrad Misztal
(Czarni Połaniec /
Siarka Tarnobrzeg)
7
Dmytro Avdeev
(Podlasie Biała Podlaska),
Mateusz Chmielowiec
(Czarni Połaniec),
Denys Demianienko
(Karpaty Krosno),
Dawid Dynarek
(Wiślanie Jaśkowice),
Szymon Feret
(Siarka Tarnobrzeg),
Adrian Gębalski
(Czarni Połaniec),
Mateusz Jagiełło
(Star Starachowice),
Grzegorz Janiczak
(KS Wiązownica),
Kacper Kawula
(Podhale Nowy Targ),
Jakub Knap
(Chełmianka Chełm),
Jarosław Kosieradzki
(Podlasie Biała Podlaska),
Marcin Kumorek
(Siarka Tarnobrzeg),
Damian Łanucha
(Wisłoka Dębica),
Piotr Łazarz
(Unia Tarnów),
Donatas Nakrošius
(Podhale Nowy Targ),
Denys Ostrowśkyj
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Mateusz Pielach
(Świdniczanka Świdnik),
Benedykt Piotrowski
(Unia Tarnów),
Mateusz Podstolak
(Podlasie Biała Podlaska),
Paweł Uliczny
(Avia Świdnik),
Bartłomiej Wiktor
(Czarni Połaniec),
Arkadiusz Kot
(Orlęta Radzyń Podlaski /
Podlasie Biała Podlaska)
6
Dominik Cholewa
(Wiślanie Jaśkowice),
Jakub Czajkowski
(Sokół Sieniawa),
Feliks Grzybowski
(Garbarnia Kraków),
Bartłomiej Kafel
(Avia Świdnik),
Filip Karmański
(Podhale Nowy Targ),
Bartłomiej Korbecki
(Chełmianka Chełm),
Przemysław Koszel
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Mateusz Krasuski
(Wiślanie Jaśkowice),
Arkadiusz Lewiński
(Wiślanie Jaśkowice),
Sergiy Melinyshyn
(KS Wiązownica),
Mariusz Niedziałkowski
(Podhale Nowy Targ),
Adrian Popiołek
(Avia Świdnik),
Denis Prytykovskyi
(Karpaty Krosno),
Jakub Siedlecki
(Wisłoka Dębica),
Michał Smoleń
(Karpaty Krosno),
Dominik Stępień
(Chełmianka Chełm),
Bartosz Sulkowski
(Siarka Tarnobrzeg),
Jakub Szymala
(Świdniczanka Świdnik),
Tomasz Tymosiak
(Podhale Nowy Targ),
Kacper Wiatrak
(Chełmianka Chełm),
Arleison Martinez
(Czarni Połaniec /
Sokół Sieniawa)
5
Jakub Bator
(Unia Tarnów),
Michał Bierzało
(Siarka Tarnobrzeg),
Damian Jędryas
(Karpaty Krosno),
Dawid Kiedrowicz
(Wieczysta Kraków),
Michal Klec
(Garbarnia Kraków),
Arkadiusz Korolczuk
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Dawid Kośmider
(Star Starachowice),
Hubert Kotowicz
(Świdniczanka Świdnik),
Adrian Kozarzewski
(Podhale Nowy Targ),
Ihor Krashnevskyi
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Piotr Lisowski
(Siarka Tarnobrzeg),
Wadym Maszczenko
(Karpaty Krosno),
Rafał Michalik
(KS Wiązownica),
Nikodem Morawski
(Wiślanie Jaśkowice),
Jan Mróz
(Sokół Sieniawa),
Roman Mykytyn
(Avia Świdnik),
Kamil Orlik
(Siarka Tarnobrzeg),
Patryk Orlik
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Michał Pazdan
(Wieczysta Kraków),
Marcin Pigiel
(Podlasie Biała Podlaska),
Kamil Radulj
(Karpaty Krosno),
Jakub Smoleń
(Wisłoka Dębica),
Dawid Sojda
(Unia Tarnów),
Mateusz Surma
(Unia Tarnów),
Oskar Szczodry
(Wisłoka Dębica),
Jakub Szczypek
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Patryk Szymala
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Witalij Tkaczuk
(Unia Tarnów),
Maciej Tonia
(KS Wiązownica),
Manuel Torres
(Wieczysta Kraków),
Karol Turek
(Podhale Nowy Targ),
Marcin Wieczerzak
(Czarni Połaniec),
Bekzod Akhmedov
(Karpaty Krosno /
Avia Świdnik)
4
Kacper Ambrozik
(Star Starachowice),
Jakub Baran
(Unia Tarnów),
Igor Bartnik
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Jakub Bartoszek
(Świdniczanka Świdnik),
Jakub Bednara
(Chełmianka Chełm),
Wojciech Bieniarz
(Siarka Tarnobrzeg),
Krystian Bociek
(Wiślanie Jaśkowice),
Michał Bogacz
(Wisłoka Dębica),
Krystian Bracik
(Star Starachowice),
Dariusz Brągiel
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Mateusz Chyła
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Daniel Cieśla
(KS Wiązownica),
Patryk Czułowski
(Świdniczanka Świdnik),
Patryk Domagała
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Adrian Duchnowski
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Mateusz Duda
(Garbarnia Kraków),
Sławomir Duda
(Star Starachowice),
Kacper Durda
(Garbarnia Kraków),
Szymon Frankowski
(Unia Tarnów),
Bartosz Grasza
(Wisłoka Dębica),
Piotr Groborz
(Chełmianka Chełm),
Konrad Handzlik
(Star Starachowice),
Kacper Jakóbczyk
(Podlasie Biała Podlaska),
Mikołaj Jeż
(Sokół Sieniawa),
Szymon Kaliniec
(Siarka Tarnobrzeg),
Wojciech Kalinowski
(Avia Świdnik),
Szymon Kamiński
(Podlasie Biała Podlaska),
Maciej Kołoczek
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Kornel Kordas
(KS Wiązownica),
Jakub Kotko
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Dawid Król
(Karpaty Krosno),
Dominik Kulon
(Wisłoka Dębica),
Maciej Kurowski
(Podlasie Biała Podlaska),
Kacper Maik
(Wisłoka Dębica),
Arkadiusz Maj
(Avia Świdnik),
Ołeksij Majdanewycz
(Star Starachowice),
Adisa Monsuru
(Wiślanie Jaśkowice),
Patryk Moskiewicz
(Garbarnia Kraków),
Michał Musik
(KS Wiązownica),
Mikołaj Nawrocki
(Świdniczanka Świdnik),
Jewhen Oberman
(Karpaty Krosno),
Maciej Orzechowski
(Podlasie Biała Podlaska),
Karol Pendel
(Chełmianka Chełm),
Piotr Piekarski
(Chełmianka Chełm),
Bartosz Płocki
(Chełmianka Chełm),
Bartłomiej Purcha
(Podhale Nowy Targ),
Kornel Rębisz
(KS Wiązownica),
Karol Rycaj
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Krzysztof Salak
(Podlasie Biała Podlaska),
Patryk Serafin
(KS Wiązownica),
Kamil Sikora
(Świdniczanka Świdnik),
Damian Skała
(Sokół Sieniawa),
Karol Smajdor
(Podhale Nowy Targ),
Jędrzej Strózik
(Wiślanie Jaśkowice),
Krystian Szymocha
(Siarka Tarnobrzeg),
Dawid Więckowski
(Sokół Sieniawa),
Igor Woś
(Siarka Tarnobrzeg),
Bartosz Zimnicki
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Piotr Zmorzyński
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Jakub Cukrowski
(Garbarnia Kraków /
Star Starachowice),
Patryk Nowakowski
(Wiślanie Jaśkowice /
Unia Tarnów),
Igor Szczygieł
(Orlęta Radzyń Podlaski /
Avia Świdnik),
Jakub Szuta
(Garbarnia Kraków /
Orlęta Radzyń Podlaski),
Adrian Szynka
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski /
Star Starachowice)
3
Hubert Antkowiak
(Podhale Nowy Targ),
Mateusz Bartusik
(Garbarnia Kraków),
Jurij Batiuszyn
(Sokół Sieniawa),
Bartosz Biś
(Unia Tarnów),
Piotr Cichocki
(Siarka Tarnobrzeg),
Pawło Czmelenko
(Podhale Nowy Targ),
Patryk Drozd
(Avia Świdnik),
Jakub Głaz
(Star Starachowice),
Tadeusz Grabowski
(Avia Świdnik),
Kacper Grzebieluch
(Podhale Nowy Targ),
Konrad Guca
(Czarni Połaniec),
Filp Jakubowski
(Podhale Nowy Targ),
Dmitro Janczuk
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Kacper Jodłowski
(Siarka Tarnobrzeg),
Jakub Kałaska
(Czarni Połaniec),
Arkadiusz Kasia
(KS Wiązownica),
Igor Kierys
(Czarni Połaniec),
Oliwier Konojacki
(Chełmianka Chełm),
Piotr Kron
(Unia Tarnów),
Damian Lepiarz
(Podlasie Biała Podlaska),
Franciszek Lipka
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Paweł Łysiak
(Wieczysta Kraków),
Patryk Małecki
(Avia Świdnik),
Oskar Mazgoła
(Sokół Sieniawa),
Łukasz Mazurek
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Łukasz Mazurek I
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Piotr Mikos
(Star Starachowice),
Rafał Misztal
(Podlasie Biała Podlaska),
Klim Morenkov
(Świdniczanka Świdnik),
Daniel Morys
(Garbarnia Kraków),
Thibault Moulin
(Wieczysta Kraków),
Mateusz Nowak
(Garbarnia Kraków),
Kamil Ogorzały
(Podhale Nowy Targ),
Michał Opalski
(Garbarnia Kraków),
Miłosz Pacek
(Podlasie Biała Podlaska),
Dawid Pakulski
(Wieczysta Kraków),
Paweł Perdun
(Chełmianka Chełm),
Rafał Pietrzak
(Wieczysta Kraków),
Borys Piotrowski
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Dominik Ptaszyński
(Świdniczanka Świdnik),
Błażej Radwanek
(Wiślanie Jaśkowice),
Sebastian Rak
(KS Wiązownica),
Szymon Rak
(Avia Świdnik),
Serhij Rusian
(Podhale Nowy Targ),
Łukasz Siedlik
(Wisłoka Dębica),
Michał Smoleń
(Czarni Połaniec),
Oliwier Soprych
(Unia Tarnów),
Tomasz Swędrowski
(Wieczysta Kraków),
Franciszek Wróblewski
(Sokół Sieniawa),
Piotr Zagórowski
(Garbarnia Kraków),
Jakub Zagórski
(Avia Świdnik),
Tomasz Zając
(Avia Świdnik),
Saša Živec
(Wieczysta Kraków),
Krzysztof Żmuda
(Wisłoka Dębica),
Bartosz Żurek
(Garbarnia Kraków),
Dmytro Sula
(KS Wiązownica /
Karpaty Krosno),
Marcel Tyl
(Wisłoka Dębica /
Siarka Tarnobrzeg)
2
Tomasz Andrzejuk
(Podlasie Biała Podlaska),
Hennos Asmelash
(Wieczysta Kraków),
Bartosz Bajorek
(Unia Tarnów),
Filip Bakowski
(Czarni Połaniec),
Artur Balicki
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Wojciech Białek
(Avia Świdnik),
Władysław Bobrow
(Chełmianka Chełm),
Kamil Duda
(Karpaty Krosno),
Patryk Duda
(Podhale Nowy Targ),
Karol Dziedzic
(Garbarnia Kraków),
Michał Fidziukiewicz
(Wieczysta Kraków),
Grzegorz Gawle
(Karpaty Krosno),
Mateusz Geniec
(Wisłoka Dębica),
Maciej Hajdara
(Podhale Nowy Targ),
Oliwier Hyla
(Unia Tarnów),
Kosei Iwao
(Siarka Tarnobrzeg),
Jakub Janik
(Sokół Sieniawa),
Maciej Jankowski
(Wieczysta Kraków),
Marcin Kaczor
(Sokół Sieniawa),
Adrian Kajpust
(Garbarnia Kraków),
Dimitris Kalamvókis
(Siarka Tarnobrzeg),
Jakub Karbownik
(Chełmianka Chełm),
Mateusz Kardas
(Garbarnia Kraków),
Konrad Kasolik
(Wieczysta Kraków),
Maksymilian Kiełb
(Sokół Sieniawa),
Michał Kobiałka
(Chełmianka Chełm),
Mateusz Kompanicki
(Świdniczanka Świdnik),
Adam Kramarz
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Jakub Kukulski
(Świdniczanka Świdnik),
Bartosz Kutrzeba
(Garbarnia Kraków),
Sebastian Kwaczreliszwili
(Sokół Sieniawa),
Szymon Mida
(Unia Tarnów),
Tomasz Midzierski
(Avia Świdnik),
Roman Mirosznyk
(Podhale Nowy Targ),
Mostafa Mohamed
(Podhale Nowy Targ),
Marcel Myszka
(Avia Świdnik),
Wesley Omuru
(KS Wiązownica),
Jakub Osobiński
(Podhale Nowy Targ),
Adrian Paluchowski
(Avia Świdnik),
Bartosz Pawluczuk
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Dżaba Pchakadze
(Karpaty Krosno),
Jakub Persak
(Sokół Sieniawa),
Dominik Pisarek
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Karol Ptasznik
(Sokół Sieniawa),
Jakub Rachfalik
(Wisłoka Dębica),
Sebastian Ropek
(Wiślanie Jaśkowice),
Dominik Rycaj
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Szymon Rygiel
(Wieczysta Kraków),
Kyryło Senko
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Bartosz Seweryn
(Garbarnia Kraków),
Bartosz Siryk
(Sokół Sieniawa),
Paweł Socha
(Świdniczanka Świdnik),
Michał Stankiewicz
(Sokół Sieniawa),
Piotr Stefański
(Star Starachowice),
Maciej Styczyński
(Star Starachowice),
Klaudiusz Sypeń
(Świdniczanka Świdnik),
Michał Wawryszczuk
(Sokół Sieniawa),
Michał Wcisło
(Star Starachowice),
Oskar Wielecki
(Garbarnia Kraków),
Mateusz Wyjadłowski
(Podlasie Biała Podlaska),
Maciej Żądło
(Czarni Połaniec),
Krzysztof Zawiślak
(Wisłoka Dębica),
Paweł Zdyb
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Jan Ziewiec
(Unia Tarnów),
Marcel Złomańczuk
(Chełmianka Chełm),
Michał Zuber
(Świdniczanka Świdnik)
1
Jakub Bąk
(Wieczysta Kraków),
Tomasz Bała
(Wisłoka Dębica),
Michał Banik
(Czarni Połaniec),
Przemysław Bargiel
(Wieczysta Kraków),
Arkadiusz Bednarczyk
(Świdniczanka Świdnik),
Bartłomiej Cichoń
(Wisłoka Dębica),
Sebastian Ciołek
(Chełmianka Chełm),
Mateusz Cygan
(Sokół Sieniawa),
Rościsław Degtyar
(Podlasie Biała Podlaska),
Peter Drobňák
(Podhale Nowy Targ),
Sebastian Fedan
(Sokół Sieniawa),
Arkadiy Filipchuk
(Karpaty Krosno),
Lucjan Frydrych
(Sokół Sieniawa),
Marek Fundakowski
(Karpaty Krosno),
Dorian Gądek
(Wiślanie Jaśkowice),
Eryk Galara
(Avia Świdnik),
Aleksander Gazda
(Karpaty Krosno),
Bartłomiej Gruszkowski
(Wiślanie Jaśkowice),
Jakub Grzywaczewski
(Chełmianka Chełm),
Jakub Gut
(Unia Tarnów),
Kacper Hamulewicz
(Unia Tarnów),
Mateusz Hudzik
(Karpaty Krosno),
Ezana Kahsay
(Podlasie Biała Podlaska),
Przemysław Kapek
(Wieczysta Kraków),
Krystian Kardyś
(Czarni Połaniec),
Mateusz Kawecki
(Star Starachowice),
Bartłomiej Kiełbasa
(Sokół Sieniawa),
Christoph Knasmüllner
(Wieczysta Kraków),
Jakub Kobyliński
(Podlasie Biała Podlaska),
Patryk Kołodziej
(Wiślanie Jaśkowice),
Michał Kot
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Szymon Kot
(Star Starachowice),
Filip Kramarz
(Wisłoka Dębica),
Sebastian Krawczyk
(Podlasie Biała Podlaska),
Krystian Krupa
(Świdniczanka Świdnik),
Igor Kuchta
(Świdniczanka Świdnik),
Miłosz Kutyła
(Świdniczanka Świdnik),
Arkadiusz Leszczyński
(Wiślanie Jaśkowice),
Jarosław Lis
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Kacper Łebek
(Czarni Połaniec),
Przemysław Nalepka
(Wisłoka Dębica),
Mikołaj Nasalski
(Karpaty Krosno),
Dawid Nojszewski
(Podlasie Biała Podlaska),
Adam Nowak
(Chełmianka Chełm),
Robert Ożóg
(Wiślanie Jaśkowice),
Tomasz Palonek
(Star Starachowice),
Michał Paluch
(Świdniczanka Świdnik),
Michał Perchel
(Karpaty Krosno),
Tomasz Persona
(Star Starachowice),
Kacper Piechota
(KS Wiązownica),
Łukasz Pietras
(Wieczysta Kraków),
Mark Plewa
(Podhale Nowy Targ),
Tomasz Płaneta
(KS Wiązownica),
Grzegorz Płatek
(Podhale Nowy Targ),
Mateusz Popiela
(Podhale Nowy Targ),
Włodzimierz Puton
(Star Starachowice),
Adrian Rakowski
(Wiślanie Jaśkowice),
Radosław Roga
(Sokół Sieniawa),
Jakub Rubiś
(Podhale Nowy Targ),
Saimon Santos
(Sokół Sieniawa),
Błażej Sapielak
(Wieczysta Kraków),
Artur Sip
(Sokół Sieniawa),
Kacper Skrobański
(Wieczysta Kraków),
Przemysław Śliwiński
(Star Starachowice),
Simeon Sławczew
(Wieczysta Kraków),
Mateusz Sowiński
(Garbarnia Kraków),
Michał Stachera
(Wiślanie Jaśkowice),
Szymon Stanisławski
(Star Starachowice),
Mateusz Stryjewski
(Avia Świdnik),
Maciej Styrczula
(Podhale Nowy Targ),
Kacper Sumara
(Czarni Połaniec),
Mateusz Szafran
(Karpaty Krosno),
Jakub Tabor
(KS Wiązownica),
Bartosz Tetych
(Wiślanie Jaśkowice),
Ilja Tymoszenko
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Xavier Walat
(Sokół Sieniawa),
Dominik Wardzała
(Unia Tarnów),
Krzysztof Wicki
(Siarka Tarnobrzeg),
Michał Wiśniewski
(Wiślanie Jaśkowice),
Jakub Wójcik
(Czarni Połaniec),
Mateusz Wójcik
(KS Wiązownica),
Szymon Wrona
(Orlęta Radzyń Podlaski),
Mateusz Zając
(KS Wiązownica),
Kacper Żebrowski
(KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Szymon Zielonka
(Podhale Nowy Targ)